Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tetszik a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik a barátomnak ennyire a hasam? Feedee fétise lenne?

Figyelt kérdés

162 cm vagyok és 51-52 kiló körül voltam év elején.

Felszedtem pár kilót idén, mert sokat eszek és eszünk. Most így nyáron kevesebbet is mozgok. Nem mondanám hogy kövér lettem, de most közel járok a 60 kilóhoz és már nem lapos a hasam.

A barátom pedig folyamatosan fogdossa, és azt mondja hogy mégtöbb kiló mégjobban állna rajtam. Bevallása szerint nincs ilyen fétise, csak szerinte hízhatnék még. Viszont gyanús nekem, mert azt akarja, hogy XS-es szűk pólókat hordjak előtte. Még vett is nekem párat 🤨 néha akkor is megfogja és nézi a hasam, ha eszek. Szóval nem tudom hogy letagadja e ezt a fétist, vagy mi lehet vele



júl. 26. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%

Nincs semmilyen fétise. Egyszerűen vonzóbbnak tart így, hogy van rajtad mit fogni. Szerintem jobban bejönnek neki a husis lányok. Amúgy hidd el, kevés pasinak jön be a lapos has, a kockahas pedig többségünket még taszít is xd Nekünk is jobb érzés, ha mikor átöleljük a nőt, akkor érzünk is egy testet, nem csak a csontokat.

Persze biztosan vannak kivételek.

júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Az előttemlévő burkoltan a további zabálásra biztat.A husis,nőies szinonimája még a molett,az erős,a plus szive és egyéb marhaságok helyett a kövér és a sagadt már nem polkorrekt kifejezés.

De ne nagyon áltassuk magunkat A zsir,az zsír marad,akármilyen szóvirágokba is burkoljuk ezeket!!

Őszintén!Szerinted tényleg esztétikus egy kitüremkedett has??

Nem terhes vagy,hanem dagadt leszel!!

Viszont a te tested a te életviteled!Ha neked nem tetszik,nekem úgy is jó.De ha ez neked szuper,akkor nekem az is ugyanolyan jó lesz!!

júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2

Nem igaz. Nem bíztatom hízásra, ráadásul van különbség a husis és a dagadt között. Maga a BMI is különbséget tesz normál, túlsúlyos és elhízott között. Ráadásul az elhízottnak 3 fokozata van, szóval ne beszélj baromságokat. Attól, hogy van egy nőn pár plusz kiló, még nem lesz se dagadt, se kövér, se plus size... Arra mondjuk, hogy husis és van mit rajta fogni.

Pont a hozzád hasonló idióták miatt van annyi szerencsétlen nő akik 1-2 kg felesleg után már kövérnek hiszik magukat és mindenképp fogyni akarnak, holott szinte nincs is miből.

És igen, ugyanolyan káros a másik véglet is, aki a 100+ kilós bálnákat hitegeti, hogy ők csak molettek.

Mi a bánatért kell végletekben gondolkodni? Nem csak sovány, normál és kövér létezik. Jó lenne ha végre felfognánk...

júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Számomra is sokkal izgatóbb, ha van a nőnek pocakja.
júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

"Van mit fogni".

Jah.Ez aztán egy konkrét megfogalmazás!

Egy 180 kilós zsirdisznón is van mit fogni ,de egy 150 kilóson is!

Hagyjuk már ezt a terelgetést.

Neked nincs fogalmad mi az hogy husis.

A husis az hús!!

Viszont a hétköznapi konyhanyelven az sehol sem izomst,azaz húst jelent!!

Öreganyám mondta a dagi unokaöcsémnek az arcát megcsipkedve,hogy:De szép egészséges ,pirospozsgás vagy,egyem a husodat!!

Felémfordulva,aki teljesen átlagos,vékony srác voltam:

Tibikém nem vagy beteg? Felszedhetnél pár kilót!Eszel te eleget!

Majd a mama főz nektek jókat!!


A BMI pedig elavult és használhatatlan.Max háziorvosi rendelőben használják,ahol átlagjóska vagy mariskanéninek esetleg vmi megközelítő fogalma legyen.

Senki se veszi komolyan.Ugyanis nem tud testzsirszázalékot mérni.

Az atlétáink,bírkózóink,súlyemelőink mind elhízottak lennének a BMI szerint!

júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Pedig biztos, hogy ez a fétise. A hízlalás, a háj. Én csak olyan pasival vagyok/lennék, akinek a vékony sportos egészséges nők tetszenek, egy ilyentől, aki azt élvezi, hogy hízok, mint valami vágnivaló disznó, nagyon hamar megszabadulnék.
júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
#1 persze ringasd magad ebbe a tévhitbe. Nekem vékony nőként mindig rengeteg “udvarlóm” volt és mind full jó pasi. A mostani párom is izmos, jóképű. Honnan a búbánatból vetted, hogy a hájpacnik a nyerők a pasiknál? A szintén kövér pasiknál lehet, de azoknak is csak mert nem jut jobb…
júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, úgy beszéltek 60 kilóról, mintha 120 lenne, vagy minimum 90...
júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira örülök neki, hogy átment a mondandóm lényege mindenkinek, miszerint nem jó dolog végletekben gondolkodni. (Jaaa nem, az pont nem) Legyen igazatok! Aki nem izmos és esetleg van rajta 1-2 kg felesleg, az dagadt, hájpacni és undorodnak tőlük a férfiak! Pfúúúj, pffúúúj.
júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod mi ez a fétis ha neked nincs ilyen? :D Nagyon átlátszó kérdés
júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!