Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy egy pasi 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy pasi 30 as éveiben vonzóbb a nők számára mint 20 as éveiben? Ha igen mitől lehet?

Figyelt kérdés
júl. 26. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, de 31F vagyok :D
júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Vannak akik később férfiasodnak, és sokáig kölyökképűek.
júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noren1989 ***** válasza:
62%
Nekem pl a 20as éveim végére lett kiàllàsom, nyílt hozzààllàsom.
júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Biztos nincs semmi köze a dologhoz, hogy a legtöbb férfi többet keres a 30-as éveiben, mint fiatalabb korában. 😅
júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 BohócKolbász ***** válasza:
74%

Szerintem több dolog játszik közre.

-alapvetően a férfiak későn érnek, főleg fejben. Tisztelet a kivételnek.

-a 30-as éveikre "férfiasodnak ki" külsőre

-nem utolsó szempont az anyagi helyzet, a karrier sem, van többnyire megengedhetik maguknak hogy előteremtsék amire szükségük van, ez pedig ad egy magabiztosságot.

-jópár kaland, tapasztalat, esetleg kapcsolat van mögöttük, ezáltal magabiztosabbak a nőkkel, tudják mit akarnak.

júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Jó, azért a sok lúzer, akinek huszonévesen nem volt 1 db nője, ne gondolja, hogy a 30.születésnapja után majd nem győzi levakarni a csajokat 🤣
júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Van aki idősebb korára jobban néz ki, mint fiatalon. De ez nem törvényszerű.

Mint ahogy az sem, hogy korral megjön az ész..

júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy valahol vicces, hogy amit 30 éves kor felett a nőknél öregedésnek neveztek, azt a férfiak esetében "férfiasodásnak".
júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

#8 „Amúgy valahol vicces, hogy amit 30 éves kor felett a nőknél öregedésnek neveztek, azt a férfiak esetében "férfiasodásnak".”

De ha egyszer ez történik… A nők valahol tini- és korai felnőttkoruk környékén érik el a legnőiesebb formájukat. Utána már csak lejtő van.

júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

#9

Nem tudom, ez milyen általánosítás, max azok hiszik el, akik statisztikai elemzéseket, meg tudósok által kihányt bölcsességeket olvasgatnak otthonról.

Valóságban abszolút nem ezt mutatja az ábra.

Az egyetlen, hogy max több a pénz, ami vonzóbbá teheti az egyént.

De ez nők esetében is bőven igaz.

júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!