Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy a legjobb élmény a szopás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a legjobb élmény a szopás?

Figyelt kérdés

Srácok, szeretitek, vagy zavar, ha a nő rátok néz szopás közben? Ti nézitek ahogy csinálja, vagy inkább csukott szemmel, akár mondjuk hátra dőlve/fekve (ahogy nem is látjátok) élvezitek? Ilyenkor hozzányúltok a nőhöz? Pl hajfogás, enyhe irányítás, stb.?:D

(20L)



júl. 26. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Izgat ha a szemembe néz közben, de persze nem kell folyamatosan görcsösen csinálnia. :D Néha nézem, néha csak élvezem. Ugyanez igaz a hajfogásra és enyhe irányításra. Az adott pillanat, hangulat, partner határozza meg, hogy csak hagyom, had dolgozzon rajtam, vagy finoman játszom a hajával, esetleg ha hosszú kezem köré csavarom és megfogva a buksiját irányítom, vagy ha szereti és vevő rá, keményen húzom a farkamra... Szóval igazából tényleg partner függő. :D

Az egyetlen dolog ami igazán számít és amivel igazán élvezhetetlen lesz: ha a nőnek ki van száradva a szája és szárazon dörzsöl, vagy ha fogaz. Más eset hirtelen nem jut eszembe, amitől igazán rossz, de ezt a kettőt... ezeket neeee.

júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szemezés, hajtúrás, mozgatom finoman a fejét, néha mélytorkoztatás...

Huhhh de imádom mikor nyúlik a szájából a bőnyálas cuccom! Elkenődik az arcán a sminkje...

júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
A legjobb a "hawk tuah"!😎
júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom nézni ahogy szopjak a farkam jó látni ahogy eltűnik a szájukba igen szeretek hozzá érni simogatni.
júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugy ha állok és ő az ágyon térdel
júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem szeretem, ha a nő engem néz. Feszélyezve érzem magamat. Max egy pillantást.


Azt imádom amikor becsukja a szemét én pedig nézhetem közben a gyönyörű arcát és száját. Szoktam fogni a haját, dugni a száját aztàn hagyom megint, hogy ő csinálja és van, hogy beszélek is bíztatom közben és mondom neki, hogy mennyire gyönyörű.

júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az még elmaradt, hogy sokszor úgy szeretem, hogy ő oldalt fekszik én meg szemből térdelek. Azt is imádom mikor a golyolóimat nyalogatja, csókolgatja aztán vissza tér a makkhoz és újra szopja.


Amit nem szeretek amikor a nő korlátozni akarja a mozgásomat. "Volt ilyen"


Pl nem engedi, hogy dugjam a száját egy kicsit vagy, hogy néha ő vagy én kézzel rásegítsek mert van, hogy kiveszem a szájából ő meg a golyóimat nyalogatja csókolgatja körbe finoman.


6-os vagyok

júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!