Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B.dávid.F kérdése:

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval 1hónap 2 hete vagyunk együtt

Én 20 ő 22 éves mindketten szűzek vagyunk neki volt elöttem kapcsolata

A helyzet ami zavar hogy elmondása szerint akarja a sexet de elötte ujjazással akar tágulni mellesleg 3 ujjal ami már a másodiknál megált mert kényelmetlen neki és kérdésemre be is akarja fejezni

Szerintetek ez normális hogy fél a sextől(az előző pasija durva volt akivel szintén nem feküdt le)

Leginkább lányok véleménye érdekelne

Válaszokat előre is köszönöm



júl. 25. 11:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%
Keress egy másik nőt!
júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy fél, ha egyszer fáj, és rossz tapasztalata is volt. Legyél vele türelmes! Egy hónap még semmi.
júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%
Az első mindig fáj szinte mindenkinek de véleményem szerint ki lehet bírni. Ha már ennyire nyivákol és később se fogja engedni a szexet mondjuk 2-3 hónap múlva akkor felejtős mert mindig lesz kifogása.
júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk ha tudod, hogy az exe durva volt vele és fel a szextol (ugye ami nőként nagyobb kockázat, mert egyrészt fizikailag gyengébbek vagyunk (tehát hiába mond nemet, ha te nem hagyod abba ), illetve a terhesség is nyilván minket fenyeget, ezért érhető, ha fel. Ha egy hónapot sem bírsz ki vagy kettőt, hogy szexeljetek, akkor te nem szereted ezt a lányt, csak meg akarsz dugni végre valakit…
júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

több nyalas, több sikositas több ujjazas kevesebb ujjal, ö is csinalhatja neked közben

aztan egyik percröl a masikra majd többet akar majd es gelre teszi a felelmet ha látja h te mas vagy

de ha kellene neki nemi extra stressz oldas es ellazulas, aztan h alkohol romantikus este / filmezes forro furdo vacsi gyertya es tarsai azt meg te tudod milyen tipisu lány

júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hónapot vártam a szexel. Légy türelmes ha szereted. 41f
júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Rocco20 ***** válasza:
44%
Szerintem paprikás krumplit kolbásszal. Az jó lesz.
júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%
Még próbálkoznék a helyedben óvatosan, finoman, lépésről lépésre, de ha 1-2 hónap után ugyanitt tartana a dolog, elköszönnék udvariasan.
júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

7-es köszi a választ igazán jó ötlet

4-es ha nem szeretném akkor nem lenne kérdés mert akkor otthagytam volna már a pics@ba

Szóval türelmes vagyok és szeretem is csak nem értem a viselkedését

júl. 25. 15:46
 10/26 A kérdező kommentje:

#4 illetve azt is irtam hogy amúgy magától nem szólna ha nem kérdezném szóval nem vagyok egy durva erőltetős ember

De nyílván szarul esik ha nem mondja mit érez csak ha rá kérdezek

júl. 25. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!