Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, összejönnétek olyan lánnyal aki 20 éves korára 26 pasival volt?

Figyelt kérdés
Privátot nem kérek, köszönöm.
júl. 23. 17:22
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
26%
Csak ha nyitott az enyhébb Bdsm dolgokra.
júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
65%

#19

"18 évesen megtalálhattad volna álmaid paliját, aki gazdag, jó képű és szeretett is volna" 🤣🤣🤣

Te milyen álomvilágban élsz? Szerinted ilyen könnyű ilyen férfit találni? Pláne 18 évesen...

júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 xKakashix ***** válasza:
63%
#22 Azért nem könnyű, mert mindig a rosszat választjátok.. 18 évesen ha csak jobban nézel ki az átlagnál nőként, szinte bárkit megkaphatsz, ti kezetekben van a végső döntés, sose a pasiéban.
júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
85%

Számomra ez erős redflag...


Önmagában inkább kíváncsi lennék, hogy miért történt ez, mármint, milyen lelki mozgások voltak benne. Miért nem tudott stabilitást elérni.


Én egy tartós, erős kapcsolatot keresek, és ha azt látom, hogy tudok rá alapozni, akkor a múltjával is együtt választom. De ha azt látom, hogy homokvárra építenék, akkor kár ezt folytatni.


Szerintem az őszinteség hosszú távú befektetés, amelyet most elveszítenél. Nem érdemes...

júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
12%
Igen, legalább van gyakorlata benne és tudom hogy szereti a szexet, nem zavarna.
júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"18 évesen ha csak jobban nézel ki az átlagnál nőként"


Az megvan, hogy akik jobban néznek ki az átlagnál, azok kevesebben vannak az átlagnál (nemhogy még az átlagnál és az átlag alattiaknál együttvéve), ezért hívják őket átlagon felülieknek? Vagy te itt most a nők kemény 20%-ának osztod az észt, hogy hogyan kellene élniük az életüket, a többi az úgy nem létezik?

júl. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 xKakashix ***** válasza:
65%
#26 Ha ennyi idősen, ennyi pali ment át a kérdezőn akkor feltételezem, hogy jobban néz ki mint az átlag. Hozzá szólt inkább az amit mondtam, de egy átlagosan kinéző csajnak is több opciója van mint egy átlagosan kinéző pálinka.
júl. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 kyoman ***** válasza:
Igen! Ha mellettem is van az sem zavar. Nyitott vagyok
júl. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

A partnerek mennyisége annyira nem érdekelne. De örülnék neki, ha nem egy titokkal kezdődne a kapcsolat...

Viszont ami érdekelne az az, hogy mennyire vagy nyitott a szexben. :)

júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Rex Hunter ***** válasza:
Nem. Piros zászló
júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!