Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hús vs. Vér farok (előnyök/hát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hús vs. Vér farok (előnyök/hátrányok) összességbe melyikkel jobb születni?

Figyelt kérdés

júl. 23. 16:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
Hús mert azon több a hús amit le lehet rágni
júl. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%

Nekem verpeniszem van. Allva 17 koruli, lankadtan pedig valtozo. Sajnos elegge ossze tud menni (7-13 centi kozott barmi), marmar kisfiusra. Ezt peldaul nudistra strandon cikinek szoktam erezni ugyhogy van, hogy kicsit nyujtok rajta mielott kijonnek a vizbol.


Huspenisznek talan annyi az elonye, hogy lankadtan is meretes, tobben megnezik. Hatranya annyi lehet, hogy talan a gazdaja nem mindig szeretne ha bamulnak.


Szerintem elcserelnem husra de igy sem panaszkodom.

júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
4. Te kis pöcs, te meg nem tudod használni.
júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Mindkettő ugyanazt a célt szolgálja szóval szerintem mindegy, hogy milyen.


A vérfarkúakat miért zavarja az hogyha nyugalmi állapotban kisebb? Nyugalmi állapotban leginkább fürdésnél látod csak, hogyha használnod kell, akkor pedig feláll, az a méret meg már tetszik. Miért érdekel mások véleménye a kicsinek tűnő farkadról, ha te tudod hogy mekkorára megnőhet?

júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

2 közti nincs? 😅

Enyém olyan 9/4cm "normál" állapotban, ha megnő kb 15/4,8cm

júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Szerintem az még húsfaroknak számít
júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A vérpéniszt úgy képzeld el, hogy 2/17-es, amikor kijössz a hideg Balatonból. (2 centi hosszú és 17 redő van rajta) 😂
júl. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nekem húspéniszem van, de abbol is kicsi. Mereven se nagy. Szerintem ez a legrosszabb.
aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Hat. A legrosszabb az ha nem mukodik. Fuggetlenul attol, hogy ver vagy hus.
aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

A húspenisz a jobb. Ugyanúgy megnő de lankadtan is jól mutat.

Nekem nagyon durva vér van és erre ráment a mentális egészségem és azzal együtt az életem.


Tini korban senki nem beszélt, világositott fel hogy ez a kétféle van, és én csak azt láttam hogy másnak 8-10-12 cm lankadtan, az enyém meg kb 3 cm.

Selejtesnek éreztem magam és feladtam az életet a tanulást a reményt az ismerkedést. Drogos alkoholista lettem. 30 múltam mikor megtudtam hogy 2 féle van de addigra olyan szintű mentális zavarom, önértékelési, kisebbségi komplexusom lett hogy teljesen mindegy volt. Nem szexeltem, most 40 múltam és 25 éve élőhalott vagyok.

aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!