Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, az a bizalom jele, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az a bizalom jele, ha egy nő a menstruációs problémáiba is beavat?

Figyelt kérdés
Például az egyik ismerősöm, egy ideje kerülgetjük egymást. Nemrég mesélte, hogy egy hete késik neki. Vagy kolléganőm a kérdésemre, hogy mi újság, szertelenül annyit reagált, hogy meleg van, és még menstruálok.😄

júl. 21. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Primitívek.
júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az első esetben nem, ott láttam, hogy szegény tényleg aggódik.


A második esetben meg hát na! Kicsit szabadszájú.😄

júl. 21. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
Engem aztán ne avassanak be ilyenbe, kapcsolatban sem érdekel a dolog.
júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Én is szabadszájú vagyok, de nem paraszt. Feleslegesen nem osztom meg senkivel. Viszont ha szükségér érzem pl egy esetleges átázás esetén akkor bedobom ilyen poénosan, hogy hehh, vagy ha veszettül görcsölök és látom, hogy ez ki fog hatni a viselkedésemre és vagy a teljesítményemre. De amúgy feleslegesen nem avatok bele senkit.
júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3, gondolom, akkor sem érdekel, ha épp szexelni akarsz… bár jó katona vérben is.
júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Ez annak a jele, hogy nem tekintenek potenciális partnernek.
júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, talán maradjunk annyiban hogy nem a teljes ismeretlenség jele, azon túl embertől függ...

Szerintem, a modern korunkban ha esetleg véletlenül nem verte a fejünkbe anyánk hogy "tartsd titokban, rejtsd el" + lehetőleg szórj hamut a fejedre meg vonulj ki a melléképületbe 5 napig a menstruációd idejére (irónia), akkor megeshet, hogy képesek erről a nők szemrebbenés és pironkodás nélkül mesélni, mint az élet természetes részéről, ami aggodalommal töltheti el őket, vagy épp rosszul vannak miatta... ugyan úgy, mint bármi másról. Ha valaki nem egy 12 éves hisztis fiú szintjén áll, akkor nem fog ezen fennakadni.

júl. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem semmi probléma nincsen ezzel, teljesen természetes dolog. Nem biztos, hogy egy állásinterjún bedobnám, de nem is fogok szégyenkezni és titkolózni miatta.


A partneremmel pedig minden esetben megosztom. Hogyan halmozna el minden lehetséges édességgel, ha nem tudná, hogy éppen nőiességemet élem meg, a születés csodájának a potenciálja a testemben lakozik és ráadásul éppen a kínok kínját élem át és az én kedvenc sorozatomat fogjuk nézni az elkövetkezendő 5 napban?

júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem szó szerint minden csaj ismerősöm elmondja hogy mikor van meg neki.

Kicsit úgy tűnik mintha szeretnének is beszélni róla, talán jól esik egy pasinak is elmondani, mert tudják hogy semmi negatív reakciót nem kapnak.

júl. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben semmi nincs. Miért ne lehetne erről beszélni, miért kell, hogy tabu legyen? Nyilván nem mondom el részletesen, tulajdonképpen kéretlenül sem beszélek róla, de ez nem egy olyan dolog, amit ne lehetne megosztani mással. Ez az élet velejárója, nincs ebben semmi titkolnivaló.

Az egyes válaszolónak szerintem konkrétan a nőkkel van baja, nem is a menstruációval :D

júl. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!