Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Izgat a gondolat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Izgat a gondolat, hogy alapos fenekelést kapnátok, kipróbálnátok?

Figyelt kérdés
Nem olyan “mérges szülő” brutál erősséggel, csak amíg izgató

júl. 20. 10:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Inkabb az izgatna ha valakivel ki lehetnr magam nőni egy alberletbol gyűjteni egyutt evezni az életben. Nem a sok pervert proli akiknek nagy a pofája a semmire.
júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Az jobban izgatna, ha a másik csak úgy meglepne mondjuk egy tábla csokival.
júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Párom szokott fenekelni néha szex közben, az izgató... mármint kérdés, hogy kinek mi az alapos, mert ami konkrétan durván fáj, azt nem is engedném. Idegennek meg semmilyet sem, az ilyet is párkapcsolatban szeretem megélni.
júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak szabad szokta :-)
júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Az a gondolat izgat, hogy egy idősebb lány(nő) fenekel el.
júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező neked mi az izgató a fenekelésbe?
júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ahogy a kérdésben is kiemeltem, hogy nem a fájdalmas verzióra kell gondolni, szóval nem az a szitu, mint régen, mikor vlm rosszat tettünk gyerekként és kikaptunk a szüleinktől…


Simán sorozatos laza paskolás, ami ilyen jó értelemben bizsergős érzést, s közbe izgalmat, nedvesedést/előváladékot válthat ki a kapó félnek.


=> Így nézve nekem,


- ha én csinálom; akkor a fenék látványa, a laza pasoklas és annak a hangja


- de nyilvan ha en lennek a kapo fel (ellenkezo nemtol), akkor az, ha latom is (mondjuk tükrön keresztül), a hangja és a bizsergő érzés

júl. 21. 15:13
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Izgatna. Másik nőtől szívesen fogadnám.
júl. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kiprobalnam
júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nana
júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!