Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Csókolózás közben mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Csókolózás közben mit szerettek leginkább fogni a lányon?

Figyelt kérdés
Én ilyenkor mindig magamhoz húzom őt és onnantól kezdve a feszülős gatyás seggét simogatom
júl. 19. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
En a segget
júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Akkor tarsd meg ezt a szokásod és hagyj bennünket békén
júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Én a farkát szeretem fogni ^^
júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Én megmarkolom a mellét fenekét ahol érem erősebben. Bugyiba azért nem mert macerás. Mást nem szoktam fogdosni azok unalmas területek.
júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
3# A lánynak?? 😂😂😂😆
júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Antiszociális lény ***** válasza:
55%
Ez leginkább attól függ, hogy hol történik a csók.. ha az utcán egy félreerős helyen ahol senkit sem zavarnánk akkor biztos, hogy nem kezdeném el kedvemre intim helyen markolászni a másikat.
júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
A mellét és a fenekét. Felváltva.
júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Mi néhány év után már nem annyira szoktuk elhúzni a csókolózást. De a legkényelmesebb nyilván ilyenkor a popsiját fogdosni. Aztán utána áttérek a mellekre, az jobban izgat, gyönyörű nagy cickói vannak, csak nem olyan kényelmes markolászni csókolózás közben. Ezért is írom, hogy nem húzzuk el sokáig, mert ha olyan a helyzet, akkor ruha le, csókolgatom tovább a melleit, majd jól kinyalom, utána pedig behatolás.
júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2-es mit zavar ez téged?
júl. 19. 21:23
 10/12 anonim ***** válasza:
a segget markolaszom kozben, meg benyulok kozepre a puncihoz is
júl. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!