Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM-hez milyen ostor használh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM-hez milyen ostor használható?

Figyelt kérdés
Van a BDSM-nek egy olyan iránya ahol a dominàns ostorozza az alárendelt hátát/fenekét. Tudom hogy lehet vásárolni külön erre kitaláltat is, de sima karikás ostor nem jó? Az jobban fáj mint a BDSM?

júl. 19. 13:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
10. Nem érted. Nem minden BDSM kedvelő nő szereti a szadó-mazót. Mondjuk inkább 10/3. Sokat mondtam..
júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%
#11 Hidd el értem:) 30 éve benne vagyok a bdsm világában, aminek a szado-mazo is része. Nyilván mindenkit más izgat. Attól hogy nem minden bdsm kedvelő szereti a szado-mazot attól az még a bdsm része. Sőt a szado-mazot kedvelők sem hasznàlnak mind ilyen durva eszközöket. Mindenkinek meg van a határa, a fájdalomküszöbe. Van akinek elég a lágy paskolás , és van ahol fenekelésnél vér folyik. A bdsm rendkívül szerteágazó, nagyon jól tudom.
júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%
12. Örülök, nyilván akkor a tapasztalatra alapozol.
júl. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!