Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, ti eddig hányszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, ti eddig hányszor vertétek már ki pasiknak?

Figyelt kérdés
Vagy jobb az orál inkább?

júl. 19. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
emelem kalapom azok előtt a csajok előtt akik szüzek és nem mennek egyből ágyba max csak verik a párjuknak meg ilyen dolgokkal kezdik kölcsönösen de szerintem ilyen nem nagyon van, mai lányok ha oda jutnak hogy verik neked vagy orál akkor abból több lesz, hogy ez jó dolog-e vagy sem ezt döntse el mindenki de én emlékszem mikor én jártam általánosba stb. a 8. csajok lenézték azt akit már dugnak hogy jajj ennyi idősen, emlékszem mikor azt beszélték hogy rá verte az arcomra rengeteg jött neki fú milyen ez stb. manapság meg nyilvános mosdóba meg bárhol csinálják fiatal csajszik mindegy kivel..
júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
19 vagyok és még soha senkinek.:(
júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Soha senkinek.

Valószinűleg aki odajut már nem marad sokáig szűz kb

júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
#2 vagyok, lehet ez így hülyén vette ki magát, de szerelmes szeretnék lenni, és majd a páromat kényeztetni így, ennek szólt a szomorú arc. Hogy még nem találtam ilyen srácot.
júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Ma már nagyon sok fiatal lány van, aki nem akar dugni, mert még nincs állandó párja, de bulikban benne van kis szexben, pettingben, ilyenkor sűrűn előfordul, hogy csak csókig és farok verésig jutnak.
júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
elég sokszor, nem tartom számon.
júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
A lányok, ha pl. egy buliban kézzel verik is a farkat a végét a szájukba engedik, mert az úgy teljesen tiszta marad minden.
júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
23 vagyok, senkinek nem vertem ki.
júl. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Még sosem kérte senki tőlem, hogy ezt tegyem.
júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
De ha megkerne megtened?
júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!