Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kezdeményezzek szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek szexre férfiként az első találkozásnál?

Figyelt kérdés
Interneten találtam a hölgyet,szexre keresett valakit aki szereti az idősebb nőket,24 vagyok ráírtam és váltottunk pár szót,úgy néz ki akarja,meg is beszéltük,hogy eljön hozzám.Nem vagyok szűz csak nem volt még szerencsém nálam legalább 20/30/40 évvel idősebb nővel,szexuális téren.Hogyan kezdeményezzek,mert ő is csak szexet akar nem többet,de ilyenkor ki és hogyan kezdeményez.Nem akarom elrontani.

júl. 18. 01:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem lenne a randi… simán csókolt meg majd hívják fel magadhoz
júl. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyan úgy mint egy egy korúval.
júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kináéd meg egy kávéva, üditövel, itallal. Mire megisszátok rájössz, hogy nem kell semmit csinálnod, csak hagyd magad. (Idösebb csaj, dugni akar. Ne bonyolitsd!)
júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bingó, ahogy fent is írják! Nem kell túlkomplikálni, felhívod, itókával kínálod (legyen alkoholmentes is, kis ücsi, de hasznos ha van pezsgőd, vagy édes bor) beszélgettek egy kicsit, közelebb húzódsz és úgyis menni fog minden flottul (ha élőben is szimpi vagy neki). Nem spirázd túl, dugni megy nem házassági ajánlatért.
júl. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj rám privátban kérdező.
júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,Kávézni sajna nem lesz megoldható,alkoholmentest iszik mert autóval jön és éjjel.Mi Szerbiában vagyunk az a baj nem beszélem tisztán helyesen a nyelvet de megértem valamint alap szinten beszélem csak sok a hiba de nincs baj,csak félek nehogy probléma legyen az is.
júl. 18. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!