Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elterjedt a háromszög...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elterjedt a háromszög vagy szívecske alakú fazonos punci? Lányok mennyire macerás ilyen fazonúra borotválni?

Figyelt kérdés

júl. 16. 22:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sziv alaku olyannak van aki szerelmes
júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
sztem groteszk hogy figurát alakítanak ki vele
júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem háromszög, de szerintem ez a legkönnyebb
júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
És festem is (természetes festékkel) meg mikor milyenre vágom. A nők annyit kihoznak manapság a hajból, meg szempilla, szemöldök hangsúlyozásból....de a punciszőrt meg kapjam le az egészet. Nekem nem tetszik. Alapból saláta puncim van, minek mutogassam telibe az egészet, nekem jobban tetszene, ha lehet játszani a szőrzettel, de a fiúknak meg az nem tetszik, ha nem csupasz.
szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%

#14

A fiúk a változatosat szeretik, én pl. már unom a csupasz puncit, jöhetne valami kis szőrös már, de már mindenkinek csupasz van.

szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálam nagy duzzogva kibírják, hogy nem csupasz. De van aki nagy duzzogva sem bírja. Pedig azt esküszöm minden nap megmosom 😀, a hajamat és a szempillámat meg nem feltétlenül minden nap...
szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

Akkor most Te vagy a ritkaság, azt meg nagyon szeretik a férfiak.

szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!