Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan "hódítsam" vissza azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "hódítsam" vissza azt a nőt akivel csak is kizárólag szex kapcsolat volt köztünk ?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerelmes a nőbe csak kötődtem hozzá betegesen és a kisebbségi komplexusom okozta meg persze az, hogy nem kellettem másra csak testiségre. Az igazság az, (bármi nehéz is leírni ezt és persze felismerni)hogy szeretnék a helyén lenni, én szeretnék több nőt lefektetni, azt akarnám, hogy másszanak értem négykézláb mert én olyan kan vagyok az ágyban és közben a szexpartneremre vetítem ki mind ezt.

Le tiltottam őt annyira össze vesztünk írásba és "Szakítotunk"is.

Sok idő el telt és rá jöttem azóta, hogy kezdeni szeretnék valamit az önbizalomhiányommal majd csak aztán ismerkedni.

Szóval röviden!

Nem szerelmes vagyok/voltam, csak gyerek, aki nem tud helyén kezelni egy szexkapcsolatot.

Ezért most a kérdésem az hogy hogyan érhetem őt el újra ?

Mivel vehetném rá a szex kapcsolatra ?

24/F


36/N


júl. 15. 01:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan hogy szedted ossze ? Uristen xd
júl. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyen lelkiismereted velem szemben és menj el!
júl. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az ígetetedből semmi, hogy segíts nekem. Majd megoldom magam. Nagyon ügyes nagylány vagyok
júl. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!