Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszabb kapcsolatban, házassá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb kapcsolatban, házasságban élőkhöz szólna a kérdésem?

Figyelt kérdés

Nektek mennyi idő után kezdett ellaposodni, úgymond unalmassá válni a szex? Már ha egyáltalán… és mindketten így éreztek, vagy az egyikőtök jobbra/többre vágyna?

A kérdés úgy született, hogy mi párommal lassan 2 éve vagyunk együtt, több, mint 1 éve élünk együtt. A mai napig 100% vonzódunk egymáshoz, kívánjuk egymást, izgatónak tartjuk egymást, és a mai napig van szinte minden nap szex. Sokszor olvasom, meg nekem is ez a tapasztalatom, párom is mondta az előző kapcsolatáról meg házasságáról, hogy egy idő után ami kb fél-1 év, ellaposodik a szex, a pár egyik, vagy mindkét tagja ráun a másikra, és max heti 1x szexelnek. Én sem ehhez vagyok “szokva”, hogy még ennyi idő után is napi rendszerességgel kívánjuk egymást. Más is van így, mint mi? Vagy ez nem annyira mondható általánosnak?

Én vagyok a nő, és elmondhatom, hogy sosem voltam így még. Egyszerűen kívánom minden nap. Párom is azt mondta, hogy vele sem volt még így soha. Ismerkedéskor ki is jelentettük, hogy mindkettőnknek tökéletesen megfelel heti 1x együttlét. De ez valahogy “kicsit” több lett…


júl. 14. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hazassag fuggo.

Ismerek olyan part akik 40+eve vannak egyutt. Kezenfogva mennek allandoan. Tiszta mosoly mindketto. Latszik h nem laposodott el az eletuk.


De van akik 1ev utan elunjak egymast.

júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örülj míg így van!
júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2 év még nem nagy idő, az lenne gáz, ha már ennyi idő után meguntátok volna egymást.
júl. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: az előző komoly kapcsolatomban fél év után már csak heti 1 szex volt.
júl. 14. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs betegség és van szeretet, akkor hatvan évesen még megvan heti három - négy alkalom.

Sajnos az életben sok más gyötrő megpróbáltatást is túl kell élni.

júl. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a nem általános. Volt 4 éves kapcsolatom, a mindennapos szex lecsökkent a végére heti 3-4-re, volt 8 éves kapcsolatom, heti 3 mindig megvolt, 3 éves kapcsolat, heti 3 kb, 16 éve vagyok házas, elmúltam 50 bőven, heti 2-3 még mindig megvan, de néha 4-5 is.
júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-re írtam. 6
júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!