Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a tapasztalatotok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatotok az olyan jellegű laza kapcsolattal, ami több, mint szexkapcsolat, de azért mégsem egy teljesen komoly párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal kezd kialakulni valami hasonló. Azon kaptuk magunkat, hogy rendszeresen összejárunk szexelni,utána tök jól elbeszélgetünk, néha (heti 1 max 2 alkalommal) elmegyünk kajálni egyet, de kötöttségekre, folyamatos kapcsolattartásra, közös jövő tervezésére nincs igény. Működhet? Félek hogy többet fog akarni egy idő után. Voltatok hasonlóban?

28F 27 L



júl. 13. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 évig voltam ilyenben. Én szerelmes lettem, és többet akartam ennél. Ő visszautasított. Így lett vége. Azóta nem is beszéltünk, kb 10 éves barátságnak lett vége. Ez ami a legjobban fáj, hogy a legjobb barátomat vesztettem el.
júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőhöz hasonlóan én is közel egy éve vagyok ilyenben és nem mondom, hogy szerelmes vagyok, de valamit érzek iránta. Hiába randizgatok más pasikkal, senki nem érdekel nála jobban, nem tudnám elképzelni, hogy vele többet ne szexeljek. Úgyhogy lassan ennek vége lesz, mert így lehet értékes pasikat szalasztok el…28N
júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Nekem minden fellángolásom szerelmem véget ért. Nem kell félni ez a bele szeretek jaj milesztől.

1 inkább örülj hogy dughattál azzal akivel szerettétek egymást, nem kellett volna hogy a barátság véget érjen.

Ha kibírod azt a pár évet míg múlik az érzelem iránta, addig meg lógsz vele, akkor utána maradhattok barátok. Felnőtt emberek vagytok, tudtok kezelni helyzeteket. Szerintem.

júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tervezhetni együtt míg ki nem mondja egyikötök, hogy szeretlek. Akkor döl el minden
júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen eseteknél marad a szexkapcsolat vagy az egyik fél szerelmes lesz vagy mindkettő.


Az utóbbi a ritkább, a 2. a leggyakoribb.

júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!