Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők nektek melyik a fontosabb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek melyik a fontosabb, egy helyes férfinak nagy legyen a farka vagy hogy tökéletes teste legyen?

Figyelt kérdés
Nyilván ha a tökéletes test esetében egy közepes farokról lenne szó, illetve fordítva is, egy hatalmas farkú srác normál testalkattal.
júl. 13. 19:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Nagy farok fontosabb nekik mint a jó test. Utóbbi nem okoz szexuális kielégülést.
júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Nőként nekem közepes farok, közepesen jó test, intelligens, figyelmes, gondoskodó és szeret nyalni, na egy ilyen pasi álom lenne.😄 Sosem volt még mind meg, általában a figyelmesség, gondoskodás még talán megvan. De egy pasim se volt aki nyalt volna úgy, hogy ne kelljenek hozzá kompromisszumok, nekem rá licitálni, hogy ha kinyal, akkor ezt meg azt csinálhat.🤷🏻‍♀️
júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
#2 Ne röhögtess már az álszentségeddel.
júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%

#2 pedig ha valaki kinyal, akkor neked is minimum szopni kéne.


Tudod, a vagina nyalás nem egy gusztusos dolog. folyik onnan minden is, szaga van. folyik vér, pisi, nyálkák, váladékok stb. szerintem neked sem tetszene anyira.

Egy farok viszont sokkal sterílebb, tisztább, szexibb vonzóbb látványosabb. Nem olyan mintha egy lyukba kellene kotorásznod ami felvezet a testedbe belül....

júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

#3 kérlek ne köss belém azért, mert te elhitetted magaddal, hogy a nők csak a nagy farokra mennek, és semmi más. Van ilyen nő is, biztosan. De mind másak vagyunk, és a párválasztásban bőven nézünk más indokokat is. Kíváncsi lennék, hány “sikeres” ( a te szemedben) pasit ismersz, és hogy mit gondolnál, ha pontosan tudnád a centiket.:D

Nekem még mindig akár egy kis farok és isteni orális szex és mindenféle más kényeztetés.:D Ahh bárcsak.

(#2 vagyok)

júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
#5 Te se találkoztál még egy 13-14 centissel. Akkor átgondolnád az utolsó mondatod.
júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Már nem tudod hogy kellene a fax méregetést kérdésbe foglalni?
júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

#6 annyi a rövid válaszom, hogy, de, találkoztam.

Sokkal rosszabb az az önbizalom hiány ami vele jár, mint maga a kis farok. Az ilyen pasik jó része csak hisztizni tud ezen, de nem tesz amúgy semmit, hogy “javítson a helyzetén”, pl próbálja meg máshogyan kielégíteni a párját.

Nem minden nőnek kell 15 cm feletti, de ezt úgysem fogjátok soha elhinni, mert szerintetek minden problémátok a kis farok miatt van, pedig amúgy nem.:)

júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Nincstovább ***** válasza:
95%

A humorérzék, az ami mellőzhetetlen és a kommunikáció. Bármily meglepő, bár már ezerszer leírtam, nem a méret számít. Lehet neked 25 centis is, ha amúgy kasu vagy az ágyban…

Nem kérek privit, házas vagyok.

júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod, a vagina nyalás nem egy gusztusos dolog."


"Egy farok viszont sokkal sterílebb, tisztább, szexibb vonzóbb látványosabb."


Semmi gond, ha te szívesebben szopsz farkat, csak az kerülte el a figyelmedet, hogy ez a kérdés a "heteroszexualitás" kategóriában szerepel.

júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!