Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lennél domina segítője/büntetése?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennél domina segítője/büntetése?

Figyelt kérdés
Azaz pasikkal szexelnél úgy hogy nekik ez büntetés? Mert a domina ezt akarja. Nem gáz? Egy domina írt hogy segítenék-e…
júl. 12. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ mi lenne es mi fér neked bele
júl. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Ott baxtad el a kérdést, hogy egy domina nem kér, kuncsorog, maximum elutasíthatod.
júl. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A domina nekem nem domina… Heteró pasik dominája azaz nekem hiába parancsolna. Nem vagyok sub…Neki egy meleg csávó kell akivel büntethet és ezért írt. De semmi baj hogy te nem jól értelmezted a felállást hisz nem írtam le. Bár vicces a reflex amivel te egy mondatból kiáltása ki valakit valaminek. Nem túl bölcs dolog…
júl. 12. 07:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha neked bejön, akkor nincs vele gond.
júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Hetero kategóriába teszel fel egy olyan kérdést, amiben másnak keresel "meleg csávót?
júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

3

Abban a szituban parancsolna neked is. Mert különben nem tudna milyen gáz lenne neki hogy játsza a dominát közbe meg te parancsolsz neki.

júl. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az erkölcsi része érdekel. Ti nem éreznétek rosszul magatok? Meg nem lenne fura hogy ott a domina és néz közbe?
júl. 13. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!