Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha feláll a nudista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha feláll a nudista strandon?

Figyelt kérdés
Szóval én meg a barátnőm (23,24) a hétvégén elmennénk nudista strandra. Általában amint meglátom a barátnőm meztelenül feláll a cerka, és ha mellé még más nők is jönnek, akkor nekem végem van. Szóval ciki ha feláll, vagy hadjuk a strandolást?

júl. 11. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem cik, nekem is felállna a barátnődre valöszínű
júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Hát a naturizmus természetességet is jelent és a merevedés is egy természetes dolog.


Mindennek ellenére én nem szívesen járkálnék álló dákóval egy strandon. Előtte verd ki vagy ha érzed hogy nem bírod akkor menj be a vízbe.


De ha nem a szexen fogsz végig fantáziálni, akkor nem fog felállni. Meg kell szokni a helyzetet.

júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Na majd az lesz szép ha nem a csajodra áll fel, az meg észreveszi. XD
júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Melyik strandra mentek?
júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ciki, vágd magad hasra ha feláll, vagy menj be a vízbe. Akár egyedül mész, akár pároddal, ha álló cerkával flangálsz akkor rád fognak szólni vagy simán csak közlik, hogy na akkor lehet távozni a strandról.
júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
nem lesznel olyan nők ott, hogy felálljon. Inkább az idősebb korosztály van ott
júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Én már elég sokszor voltam nudin. Láttam is már fiatal srácnak, hogy állt, vagy legalább félkemény volt. Olyat még nem láttam, hogy elküldték volna, ha normálisan viselkedsz. Vagyis mint előttem írták, hasra fordulsz, vizbe mész, valamit oda teszel, hogy kicsit takarjon, stb. Ne járkálj körbe kivont karddal, és ne dugjatok nyilvánosan a barátnőddel. Akkor nincs semmi gond.

Persze a nem hivatalos VAD nudin mindent lehet. ! Amit a többiek elviselnek !!

júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Azt neked kell eldönteni hogy mennyire érzed cikinek ha elkezd állni 😁
júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az idősekre feláll, ne menj!
júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé gyűlöletkeltő, mi (mármint a valódi naturisták) nem néznénk rád valami kellemesen, akinek szexuális szándéka van azt a többség Isztambulig kergetné:) viszont viccet félre téve ilyenkor illik el takarni azonnal vagy be menni a vízbe hogy ne lássák stb mert valószínűleg kidobás lenne a vége.
júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!