Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkoztatok már szőrös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már szőrös nemiszervvel? Tetszett?

Figyelt kérdés
júl. 11. 13:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
igen, de szerencsére ritkán.
júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Nincs ellenemre, én is szőrös vagyok.
júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Sz.Árpád ***** válasza:
Igen. Egyszer a nővéremét, és egyszer a volt csajom baràtnőjét. Nem igazàn tetszett...
júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nővéremét én is láttam, nagyon szőrös volt neki, de másét még nem láttam.

A tetszett szó helyett az érdekes szót használnám.

júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm,akinek nagyon sok és nagy szőrzete volt,igen tetszett,bár elsőre fura volt,olyan hosszút nem láttam azelőtt.
júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Persze. Az ápoltan szőrös női nemiszerv valahogy jobban bejön. A nagyon szőrös az több szempontból sem előnyös szerintem. Azonban volt olyan valaki aki esetében az is tetszett.
júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én szeretem a jó szőrös muffot és segglyukat. Nyalom dugom... Nincs ebben semmi rossz. Még izgató is
júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!