Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondanátok olyan extrém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok olyan extrém helyszíneket, ahol a barátnőtökkel szexeltetek vagy le szopott titeket?

Figyelt kérdés
júl. 11. 12:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Erdő, velencei tó, balaton, balatoni strand, nappal a strand női mosdója.


Autóban az útszélén éjjel, majd legközelebb nappal is.


Este, mikor már alig voltak az utcán, séta közben elő vette és kiverte a farkam, sinsay próbafülke



Ilyenek


36/F

júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Kirándulóhelyen hegytetőn, kocsiban a sugárút szélén parkolva, horgásztó partján, arborétumban.
júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Park busz buszmegallo strand
júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Utcára néző teraszon
júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A 3. randin a csajszi leszopott a to partjan egy pleden oldalt fekve, mikozben egy csalad, tolunk kb 100 meterre piknikezett.
júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kocsiban erdoben, szauna zuhanyban, oltozo fulke, Gyorben a piros allatt várva a kocsiban :D
júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Játszótéren éjszaka.
júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Tesco próbafülkében szopiztam a pasim.
júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvános parkoló közepén dél körül, fényes nappal a kocsiban, lehajtottuk az anyósülést, ő hanyatt széttett lábakkal én köztük, jól megdugtam, kozben az emberek jártak - keltek.. Ki látott ki nem, nem fogalkoztunk vele, fogalmam sincs. Aztán egy mezei úton, ugyanaz a nő, szintén ebben a helyzetben, nappal, egyszer csak egy tűzoltó autó állt meg mellettünk ugyanis elálltuk az utat, csak úgy került ki, hogy lassan az árokban, az autóból három tűzoltó nézett be a kocsiba és nézte a meztelen csajomat széttett lábakkal, cicik kint, borotvált punci... Szóval mire észrevettük már haladtak mellettünk lépésben, a csajomnak viszont ugy tűnt tetszett, hogy megbámulták meztelen, megdugva mert akkorát élvezett amit sosem. Volt még de ezek a toppok.
júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Kukoricásban szopott majd megdugtam.
júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!