Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki lefekudt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki lefekudt mas ferfival ameddig a ferje kulfoldon dolgozott? Meddig birtatok mielott megtortent?

Figyelt kérdés

júl. 11. 02:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Kb 1 honapig birtam, utana a szomszeddal kufircoltam
júl. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
1 hónap? Nem sok idő...
júl. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

#2 van akinek annyi sem kell, elég ha a férje elmegy reggel dolgozni 😂

A félrelépés nem alakul ki 1-2-3-6 hónap távolléttől. Ahhoz az érzelmi hiányosságok is kellenek, s akkor meg már tökmindegy hogy belföldön van-e a férj, vagy sem.

júl. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

#3 igaz sok nő ilyen, de természetesen férfi is. Elég rossz, hogy emiatt bélyegzik meg a nőket egyébként, hogy folyton megcsalják a párjukat.


2-es voltam, és nő.

júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
#4 ugyanannyi nő lép félre, mint férfi - ugyebár egy félrekúrásban nő és férfi egyaránt van. Ettől még az esetek többségében csak az egyik fél kacsint ki (vagy a férj, vagy a feleség), jóval ritkább amikor már mindketten csalják kölcsönösen a másikat.
júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mégcsak külföldi munkavégzés sem kell......elég ha teljesen gallyra ment a kapcsolat intimitás téren, mindegy, hogy ffi vagy nőről beszélünk, előbb, utóbb jönni fognak az alternatív megoldások....
júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#5 teljesen így gondolom, de nem tudom, ez miért válasz a hozzászólásomra.


#4 vagyok

júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Bennem a második este már más f.sz járt. Nem kell privi, d.gnak elegen köszi
júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Fél évre ment ki a férjem, engedélyem van tőle hogy a barátjával szexelhetek!
júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
azért az engedély is durva, gondolom akkor te is engedélyeztél neki egy kis idegen puncit.
júl. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!