Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hazaérve a melóból nektek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazaérve a melóból nektek is az első dolgotok maszturbálni?

Figyelt kérdés
Főleg nyáron, amikor ennyi alul öltözött nő van az utcán.

júl. 9. 14:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

Amint kijövök a gyábúú elmegyek a kocsmába 4 sör 4 kommersz pájinka mán berugtam nincs erő a bögyőt meghuzogatni. Mán öreg is vagyok. Ezek a maji pulyák mán csak a mócsingra meg a p@nára gondóónak..


F54 Jóska a hegesztő

júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Szexelni szoktam a párommal helyette.
júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
én a rucit dobom le elsőnek, főleg ilyen melegben, aztán kaja és majd utána jöhet a farokverés.
júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%
Már a villamoson kiverem a csajokra.
júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%
Volt ilyen időszakom, amíg össze nem költöztem a baràtnőmmel.
júl. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem

Mindig reggel csinálom

júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Munka után otthon vár az asszony, viszont mivel reggel csak ritkán szeret szexelni, így reggel a zuhany alatt lerendezem magam.

Egyébként ha hazaérek ebben a nagy melegben, akkor:

1. A két kutya lerohan és meg kell szeretgetni őket,

2. Ha végre engedik a kutyák, akkor smaci és tapi az asszonnyal,

3. Irány a fürdőszoba, levett cuccok a mosógépbe, én pedig a zuhany alá.

4. Ha szerencsém van, akkor vagy jön magától az asszony velem együtt zuhanyozni, vagy kanos hangokkal és finom fenyegetésekkel becsalogatom az előjáték helyszínére, magam mellé :))

júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én reggel ritkán szoktam általában délután és estefelé csinálom. Mivel nincs nőm így kénytelen vagyok magamnak csinálni mert egy 170 cm-es 70 kg-os pasival nem szívesen állnak szóba a nők főleg úgyhogy egy konyhai melós vagyok. Bár ennek van hátránya és előnye is. Hátrány: Ugyanaz a megszokott érzés és nincsen semmi extra például csók, dugás, nyakszívás.

Előny: Mivel saját magamnak csinálom csendes és nyugodt környezetben a jobb kezemmel így nyílván én ismerem a legjobban a nemiszervemet hogy hogyan kell csinálnom a lehető legjobb érzés előidézése érdekében ami egy nőnek nem biztos hogy menne. Meg ugye ha van nőd akkor nem csak szexből és dugásból áll az élet a nőkre sokat kell költeni és sok az még flegma is. Jobbkezem nem flegma és mindig számíthatok rá ha erekcióm van és nem pofázik vissza ha olyanja van!

júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
28%
Irigyellek kérdező. Nekem alig áll fel, max reggelente szokott..
júl. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19-es! Nekem meg túl sokszor de ez a normális mivel fiatal vagyok még.
júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!