Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtegyem ,vagy ne? Nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem ,vagy ne? Nagyon vonz a pasi már régóta.

Figyelt kérdés
Szóval egy festékeket meg mindenféle szerszámokat forgalmazó boltban dolgozom. Nagyon sok féle szaki jár hozzánk, többet között ketten, akik gipszkartonozàssal foglalkoznak. Olyan 45 körüli mindkét pasi és hát az egyik baromira bejön. Persze nyilván kedves is velem, meg amúgy mindenkivel jóban is vagyunk aki odajàr a kollégàkkal. Szóval volt már hogy névnapomkor csokit kaptam tőle, meg szülinapomkor virágot, már igazából két éve megy ez. Érzem, hogy bejövök neki, de eddig mindig csak poénnak vettem ha célzott négyszemközt, ha valamiben segítettem neki arra, hogy találkozhatnànk, vagy elvinne munka után valahova. Nincs senkije, nagyon elbànt vele az exe, kb ahogy velem is az enyém, szóval én is egyedülálló vagyok. És most egyre jobban elkezdtem várni, hogy jöjjenek anyagokért, hogy bejjön a boltba, szóval értitek?! Végül úgy döntöttem, hogy ma ha jönnek , beszélek vele, hogy szívesen találkoznék vele privát is. Igen, tudom, hogy benne van annak a lehetősége is, hogy csak szexet akar, de annak sem vagyok ellenére. Persze ha komolyabban alakulna a dolog jobb lenne, de hát majd kiderül. Szerintetek hülyeség vele bármit tervezni, vagy miért ne? Én amúgy 35 vagyok.
júl. 8. 08:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Ámen
júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Probacseresznye
júl. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem miért vártál idáig
júl. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezen miért kell gondolkodni? Mit veszithetsz?
júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert hozzá. Remélem összejön.
júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Érezzétek jól egymást!


Majd írd meg,milyen volt!

júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Amikor először utalt rá, még volt valakim, azért nem akartam tőle semmit. Aztán pár hete jött az érzés, hogy rossz az a nap mikor épp nincs dolguk a boltban és nem jönnek és hogy tényleg szívesen töltenék vele így vagy úgy időt.
júl. 8. 08:32
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Tedd meg! Ha kihagyod nagyon sokáig bánni fogod!

Sok sikert! 😊

júl. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd mesélj milyen volt!
júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Menj randira, érezd jól magad!


Ha nem volt jó, engedd el, s keress mást!


47/F

júl. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!