Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nem szokott zavarni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nem szokott zavarni titeket, ha strandon merevedésetek lesz, mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nemrég kerültem egy ilyen szituációba, a srácon fürdő gatya volt, és látszott hogy áll neki, mikor észre vette, hogy ránéztem, elvörösödött, és megfordúlt😅
júl. 7. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nincs vele bajom egy pár perc után lankad úgy is 🙂
júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Maradok addig a vizben
júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem zavar! Még szeretem is, ha észreveszik 🤭
júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nm szokott olyan lenni ott.
júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Értelmes ember tud uralkodni magán.
júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
54%
Engem nem zavar. Van érdeklődő akkor csak nézze. Szelfiszhetnek is vele a csajok ha akarnak.
júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Bemegyek a hideg medencébe

Vagy kiverem a wc-be

18/f

júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

erényövben megyek😂

nem vicc, tököm telivan azzal, hogy minden ingerre reagál, nem tehetek róla.

júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Engem eléggé zavar! Ha kinn vagyok pokrocon akkor ált hasra vagy féloldalasra fordulok addig mig elmulik,esetleg törölközöt magamra teszem. Ha medence közelébe akkor bemegyek addig mig leáll. Ha medencébe akkor addig nem jövök ki. Szégyellös vagyok eléggé ha ugy meglátnak!Általába mielőtt indulunk hokizok a szobámba de nem mindig használ az se.Az a legkellemetlenebb ha büfénél sorba állás közbe kezd felállni
júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Pff lesz@rom.

Ha áll akkor áll.

Csak azért dugdossuk el mert belénk nevelték.

Nekem meg is görbűlt a sok alsó+nadrág kombótol.

Nem egészséges szerintem így összeszorítani kis alsókkal amiket férfiaknak gyártanak...

Nekem még egy alsót sem sikerült találni amiben fel tud állni. Az erekció egy teljesen természetes állapot.

júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!