Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnő hiányom lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő hiányom lehet?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen? Mindegy, most már van. Helyzetem fura, sosem volt nőm, de szeretnék viszont engem nem szeretne senki így megszívtam, de én meg akkor is szeretnék, nade , senkihez se merek "odamenni" sehol se ismerekedek, van kb. 3 csaj akit ismerek egyik nem ír vissza interneten csak ritkán, másikra nem merek írni mert félek harmadikkal meg 2 hónapja találkoztam utoljára és folyton azon kattog az agyam, hogy milyen jó is lenne velük beszélni, pl. tegnap voltam este az utcán gondoltam talán összefutok vele ( valamelyikkel ) nos nem így lett. Ez így mi lehet? 25/F

júl. 7. 02:46
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Hát az lehet, hogy nagyon gyerek vagy még.


Őszintén meglepődtem, hogy 25 éves vagy, azt hittem 15.


Egyébként igen, nyilván vágysz valakire magad mellé. Úgy az emberek nagy többsége ilyen.


Azt viszont áruld már el, hogy a kettes számú lánytól miért félsz, erre kíváncsi vagyok.

júl. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Inkabb szexhianyod lehet de nagyon
júl. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a te legnagyobb bajod hogy elképesztő gyerekes vagy
júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Észhiányod lehet....
júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszónöm a válaszokat. Több alkalommal is mondták már ezt nekem, hogy gyerekes vagyok. Ez pontosan mit jelent? Mert amikor én mondom másra akkor nincs rá reakció, de is azért szoktam mondani mert rám is mondták már szintén indokolatlanul.

2-es lány, semmi, tök jó volt vele dumálni, de nem merek ráírni most így , hogy "szia , emlékszel rám ?velem beszéltél a vonaton " meg ő tényleg rendes csaj, müvészlélek és szerintem 10 mondtat után megállna a beszélgetés és jobb abban a hitben élni, hogy nem ignorál , hogy ha esélyt nem adok rá.

júl. 7. 10:29
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Lúzer vagy...
júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!