Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mire szoktatok gondolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mire szoktatok gondolni ha láttok az utcán egy olyan palit aki nagyon bejön?

Figyelt kérdés
júl. 6. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Hogy megbacnám 😊
júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyi, hogy “hú de jól néz ki”. Semmi több.

27N

júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amire a 2 es,semmi egyéb.
júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy milyen jól néz ki, én meg milyen szarul
júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint a 2es. De jól lecsekkolom 😂
júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Szinten mint a 2. Tudatosítom, de nincs tovább.
júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
"Mhhh de jól néz ki" - végig méregetem, aztán megyek tovább. Szimplán egy jó kinézettől NEM képzelem el, hogy szexelnék vele. Ahhoz egy picit több kell, ez lehet akár egy nézés, ha valaki nagyon megfog, de leginkább szavakkal,tettekkel tudják felkelteni a szexuális érdeklődésemet.
júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7 és azt hogy csókolóznál vele? Azt el szoktad képzelni?
júl. 7. 00:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Helyes az arca, karcsú a nyaka, jó a stílusa. Vajon milyen ember lehet? Nagyon vonzó, oda akarok menni és hozzáérni, átkarolni."- külső alapján ennyi.


A szexuális vágyakhoz nekem kell a hormon illata, ami meg is felel nekem és édesnek érzem.

Fokozza a szexuális vágyamat az intelligens chill-es beszélgetések, egyre több közös pont stb.


Nos, akivelnismerkedek jelenleg, ő olyan szinten lázba hoz, hogy napi 10-20 maszti van a tali óta és egymagam már kevés vagyok az elélvezésig, mert többre vágyok.


De megvan az okunk, hogy miért nem ugrunk egymásnak s tartjuk tovább az ismerkedést, témázgatást,melyek jó mélyek és mindent elmomdunk.


Azt is, hogy pl arra gondolok sokat (masztikor is) , amikor csak egymás mellett tisztességes távolságban, ruhában nyugisan beszélgettünk, egymásra néztünk. Nagyon jó vele lenni egy légtérben is és a szemei őszinték, szépek.

Később kezdődtek a huncut gondolatok, pl hogyan hergelhetném előjátéknak ruhában is. Hogyan húzzam fokozatosan lassan a szexig.


Már most kivagyok, ahogy fejemben játszódnak le a dolgok.

júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!