Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 65 év körüli nő esetén,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 65 év körüli nő esetén, ha egyáltalán van szexuális élete mert mondjuk házas, és a pasi kívánja még a szexet, kb. Milyen gyakori lehet? Milyen gyakran kívánhatja a szexet?

Figyelt kérdés
Vagy lepasszintja a férjet? Vagy muszájból vele van?

júl. 6. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Anyukám ilyesmi korban van, bár nincs férfi az életében, szerintem ez nem életkor kérdése, ez teljesen egyén függő.

Ebben a korban az emberek mindenféle szorongás nélkül meg tudják beszélni a dolgokat

júl. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%

Érdekelne ilyesmi korú nő.

F/52

júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Várom a véleményeket!!
júl. 7. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi átlag naponta szexünk, de néha előfordul, hogy kimarad egy-egy nap. 65 még nem vagyok, de majdnem.
júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4: és az ismeretségi körödben a korodbeli nők?

Mert ez szerintem nagyon ritka, nem?

Azt hittem kb havi, kéthavi 1 a férj kedvéért.

Te dolgozol?

Unokázol?

Hány éve vagytok együtt a pároddal?

júl. 7. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!