Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki a legszebb magyar úszónő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a legszebb magyar úszónő?

Figyelt kérdés
Szerintem Pádár Niki, de Kapás Bogi, Ajna is aranyos. Jakabos nekem valahogy annyira nem jön be

júl. 6. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Imre Ildikó
júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A szépség szubjektív
júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Kovács Réka

Sebestyén Dalma

Kapás Bogi

júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Szepesi Niki

És baszni is szeret 😁😁😁

júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Egyik sem,csúfságosak mint a kosarasok nagyrésze is
júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Egyik sem, az úszó pasik viszont nagyon jól néznek ki általában.
júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Kapás Boglárka
júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Ajna volt az kopaszon.
júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem az úszócsajok általában nem jönnek be, az én ízlésemhez túl sportosak, kicsi a mellük. Viszont ezzel együtt a magyar úszónők között vannak így is nagyon szép, elbűvölő nők, mint Kapás Bogi, de kiemelném Pádár Nikit, tényleg gyönyörű nő. Sajnos rájuk is érvényes, amit fennebb írtam, illetve idézőjelesen sajnos, mert úgysem lenne esélyem ilyen csajok közelébe jutni, itt azért gondolom vannak igények rendesen az ágyban is.
júl. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9

Igen, az alkatuk elég tipikus lesz, vannak, akiknek nem jön be, mert a mellüket általában tényleg „leússzák, leedzik”, van, akinek eleve nem is lesz nagy, mert serdülőként nem nő meg nagyra, de Sebestyén Dalmának pl. 5 évvel ezelőtt még két számmal nagyobb melle volt. De nekem pl. pont „megéri” ezt az árat az, hogy amúgy nincs rajtuk egy gramm felesleg se, lapos a hasuk, zseniális a fenekük, a lábuk, szexi a kiálló medencecsontjuk, a tigh gap-jük, engem ez jobban tűzbe hoz, mint egy mell.

júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!