Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek milyen gondolatoto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen gondolatotok támad, ha az utcán megláttok előttetek egy formás fenekű csajszit? (N)

Figyelt kérdés
Lehet bármilyen gondolat, nem csak szexualis témájú.

júl. 6. 11:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
Azt hogy megszerzem :)
júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
Tudom most minden férfi le fog pontozni de kb semmilyen. Persze rápillantok, megállapítom, hogy milyen szép, formás de nem fogom elkezdeni bámulni meg fejben megdugni
júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom, hogy milyen szép, és gyönyörködök benne. Nem mindig a dugás jut eszembe. Akkor kínos, ha a barátnőm mellettem van, és úgy kell nézzem, hogy ne tűnjön fel nagyon. Ez pláne akkor igaz, ha szép nagy ciciket lehet látni valahol, mert én mellpárti vagyok nagyon. Nem zavarja, mert tudja, hogy megnézem a jó csajokat, de azért biztos nem esik jól neki, ha nagyon csorgatom a nyálam valaki másra.
júl. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Hogy jól elvernem a popsijat pl palcaval
júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
hogy előttem lehajol és hátulról kinyalom a sggét
júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy nem lehet eleget nézni a csinos nőket!
júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%
En is a bugyit lesem rajta, hogy milyen van rajta. Kilesem a szélét, a formáját, lézeres, vagy van szegély. Ha csipkés, átlátszodik e a csipke anyaga. Aztán hogy mennyire gombolyu neki. Egy kicsit eljátszod, hogy de rácsapnék meg megmarkolnák. Ha igen kanos vagyok, akkor egy gondolat hogy de megdugnám hátulrol (punciba) hogy látnám a fenekét. De pár másodperc és megyek tovább.
júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
68%
Arra hogy milyen lehet benne lenni!
júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%

Arra gondolok,hogy vajon milyen bugyi lehet rajta,s hogy kedvem volna puszikálni,simogatni,kényeztetni!


Szingli pasi vagyok

júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Csabi 30 ***** válasza:
100%
Én megjegyzem magamban hogy szép a popsija megmarkolnám,simogatnám,paskolnám.Amugy hogy legyen némi poén is van egy jó szöveg : A pasik megnézik a nôk fenekét és azt mondják magukban: húú micsoda segg! A nôk is ezt mondják magukban de ök eközben a pasik szemébe néznek :)
aug. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!