Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában milyen árban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amadan kérdése:

Mostanában milyen árban dolgoznak a Dunakeszi szemétégetőnél a jólányok?

Figyelt kérdés

júl. 5. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Bocsi az offért, de engem érdekelne az is, hogy aki rendszeresen utcaihoz jár natúrba fújatni, azok nem kaptak el azonnal, vagy rövid idő alatt valamilyen betegséget?


Én még a vip lányoknál is tartok tőle, pedig járnék rendszeresen, de emiatt nem merek. Gumiban pedig semmit nem érzek, így inkább recskázok, az ezerszer jobb, vagy thai szalonban kérek egy happy finisht.

júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
5000-ért már lehet kapni trippert.
júl. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
A tisztán papírhulladékot ingyen égetik, vegyes hulladékot köbméterenként 5000-ért, műanyag vagy káros anyagokat át se veszik.
júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem járok rendszeresen de nekem gumiban is jó.
júl. 7. 19:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!