Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek ötlet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés

Nem érzem kielégítőnek a szexuális életünk.Nekem ő a harmadik párom neki én a második.

Nem bírja sokáig,az átlag aktusaink 2-3 perc de az is olyan hogy többször megkell állnia mert ennyi sem lenne…viszont számomra ez így élvezhetetlen.Már próbáltam beszélni vele erről de szegény nem tud ezzel mit kezdeni hiába próbálkozik.De kezdek nagyon feszült lenni emiatt.Én azért szeretem ha jól elrendeznek:D

Próbálkoztam második menettel de neki az már nem megy.Ha orálisan kielégítem előtte és el is élvez akkor szintén onnantól használhatatlan.Ha nem élvez el akkor kb semeddig sem bírja utána az aktust.Valakinek ötlet még?:(

Szeretem csak ez így számomra elég gyér mert imádtam szexelni de így semmi örömöt nem érzek:(



júl. 5. 08:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Csere érett
júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen nincs! Akinek kifejlődött az agya, az tudja kezelni a helyzetet! Első alkalommal mert újdonság vagy/izgul/teljesíteni akar, lehetnek zavarok, de utána már menni kell rendesen!

De nyilván te jössz össze kis takonnyal, és inkább ide jössz sírni, minthogy egy igazi férfival lépj kapcsolatra!

júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Próbáld ki hogy igyon valami rövid italt és attól lenyugszik.

De csak annyit amennyitől jó hangulata lesz és nem feszeng.

Nagyon fiatalon nekem is volt ilyen és egy féldeci segített, majd egy idő után már nem kellett ez se.

júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Oldfire ***** válasza:
Szerintem is a táplálék is befolyásolja a szexuális teljedítményt. Amellett, hogy nem mindenki sorozatvető.
júl. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Melyik korosztály?
júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Probálkoztatok gyogynövényes viagrával és péniszkenöcsel ?és kenöcs vagy spré fornáju késlelteto amitöl nem sül el gyorsan.
aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Te nem az én exemmel jársz? Ugyanez volt a problémám: mire elkezdtem volna élvezni egy kicsit, ő rögtön megállt, nehogy elsüljön. Teljesen katasztrófa volt (nekem), pedig baromi lelkesen próbálkoztunk. Habár neki minden alkalommal jó volt, de nekem soha. Mozogni is alig lehetett, nagyon kis mérete volt, dehát nem tengeri csillagok vagyunk...
aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Vannak nehezen élvező nők, amit nem árt kezeltetni. Nekem volt olyan barátnőm, akibe épphogy bedugtam már élvezett is. Két nyelvcsapás után szintén. Miből gondolod, hogy a hiba nem benned van?
aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!