Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fenomenális technika?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenomenális technika?

Figyelt kérdés

A jelenlegi barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt és valami fantasztikus a szájával.Két három gyengébb szivogató érzés után olyan kb 10-15 másodpercig tartó szívást tud generálni a makk körül ami után bevallom az első pár hétben kb azonnal szájbalőttem pedig előtte voltak olyan partnereim akiknek remekül feltöltott ajkaik voltak és jól mélytorkoztak


Ti milyen szopási technikákkal találkoztatok amitől megőrültetek olyan jó volt?



júl. 4. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam már. Ettől még a nők többsége nem tud jól sz.pni - igaz a másik oldala, hogy a nők elmondása szerint a pasik többsége meg nyalni nem tud 😁
júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xKakashix ***** válasza:
100%
Pontosan úgy ahogy #1-es írja, nekem 1 partnerem volt eddig aki egyáltalán el tudott vinni szájjal.
júl. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!