Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok 7,2 inch-es pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 7,2 inch-es pénisz kicsinek számít? 25/F

Figyelt kérdés

júl. 4. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Centiben nem lehet kiírni? Vagy már úgy túl sok a keresési találat?
júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Centiben, kedves, centiben. Senki sem fog neked olyan oldalt keresni, ahol át tudja váltani az adatokat

Segítek csajok: 18,2 cm

júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Átlag.
júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Peter1717 válasza:
18%
csao csao, fiu vagyok mielott kerdezned, volt egy pár holgyel dolgom, valamilyen szinten kikérdeztem a véleményuket néha, es ez teljesen személyfuggo, egy 45 kg 160 cm magas lanynak az mar nem csak eleg hanem nagy is, de egy 70,80 kilos 175cm magas lanynak mar ugy csak elmegy, legalabb is tapasztalat szerint, ez nagyon valtozo lehet kinek mi szamit nagynak, es termeszetesen sok esetben nem csak a hossz hanem a szelesseg is szamit, egyebkent azonosulni tudok veled nekem is ekkora plusz minusz 2 milimeter.
júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Hüvelyméret válogatja. Akinek kicsi a hüvelye, annak nagy.

Akinek nagy és tágas a hüvelye, annak olyan lesz, mint egy alagútba dobott virsli

júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Mindegy mekkora ha az agyad még kevés ahhoz hogy használni is tudd.
júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Egy lipicai kancának még megfelelő méret lehet, de egy nóniusz már kevésnek érezné szerintem.


De gondolom, te maradnál az emberi faj példányainál.


"de egy 70,80 kilos 175cm magas lanynak mar ugy csak elmegy, legalabb is tapasztalat szerint"


Nem tudom, hogy hány nő alapján próbáltál következtetést levonni, azt sem, hogy mennyire vagy tisztában a szemmértékükkel és azzal, hogy a férfiak átlagosan hány centivel kamuzzák nagyobbnak a péniszüket, amit aztán a nők 90 %-a el is hisz, de nekem 178 cm-es nőként például a 12-13 cm-es péniszméret az ideális úgy, hogy a nőgyógyászom szerint átlagos, vagy inkább picit átlag feletti a hüvelyem hossza.

júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha méricskéled akkor kicsi.

Amúgy arra azért már válaszolhatna valaki, hogy miért kell havi szinten kb. 2-300 kérdést kiírni, hogy mekkora farokméret az ideális?

júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha így kérdezed, szerintem centiben mérve sincs annyi neked.
júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ideális
júl. 5. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!