Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szoktátok a pasitokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szoktátok a pasitokat ilyen módon kínozni?

Figyelt kérdés
Szóval pl ha csak szopás van és mielőtt elélvezne szándékosan abbahagyni és ezt folyamatosan így csinálni, amig szinte könyörög, hogy fejezd be? Esetleg így félbehagyni a munkát?

júl. 4. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán, annyira nem szereti. Volt már olyan is, hogy 4-5 ilyen abbahagyás után már nem tudott elélvezni. De sokszor 2-3 abbahagyásig húzom neki az orgazmust, utána pedig remegve, hangosan nyögve elélvez, közben az egész teste megfeszül, és ritmusosan összerándul. Ettől én is nagyon beindulok

27N

júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok, a párom szokta ezt csinálni velem
júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondolom ilyenkor már hiába izgulsz be. :) élmenyszámba megy a leirásod :)
júl. 4. 11:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 1-2 ilyen után már fejen is állhatok sem tud elélvezni.
júl. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Ha velem ezt csinálja egy nő, akkor ott vége a kapcsolatunknak, minden féle szempontból.


Nem hülyegyerek vagyok, nem játékszer!


Aztán csodálkoznak🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️


36/F

júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
#5 mert te férfi vagy, a kérdező meg egy szubmisszív fiú
júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem rendszeresen csinálja ezt párom, akár nagyon sokáig is elhúzva. Én nagyon imádom, eszméletlen a végén az orgazmus. 😊

31F

júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam alapból ott bukik a dolog, hogy "ha csak szopás van"...
júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!