Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen ha az arcodra ülnek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ha az arcodra ülnek? Milyen valaki arcára ülni?

Figyelt kérdés

Még nem is 69-eztem, és az arcára sem “ültem” a páromnak, de ő szeretné.

Én félek, hogy esetleg nem tudom magam tartani, mert mikor lovaglóban elmegyek, általában akkor sem tudom már úgy tartani magam… mármint orgazmus közben mozogni sem nagyon tudok.😅

És hát ott lenne a szája, orra… szeretem, nem akarok neki rosszat.😅🙈 Igazából kicsit tartok ettől az egésztől. Mind a két oldal véleménye nagyon érdekelne.:)

Nagyon köszönöm előre is.:) 23N



júl. 3. 12:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Raulhete az en arcomra is szexi formas lanyka...
júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Számomra semleges, próbáltam több exemmel is, a jelenlegi csajommal is, de olyan semmilyen, nem indít be igazán sem engem, sem őt, nyalásra pedig kényelmetlen póz mindkettőnknek. Ja, és a 69es sem jön be nekünk, durván túl van értékelve.
júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
egy élménnyel többet ad mint a sima 69, ha a partner háttal van ilyenkor alulról éri a csiklót, ami többlet izgalmat ad :)
júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%
a szeretőm imádja. kocsiban hátsó ülés ledöntve. egyszer kipróbáltuk azóta kötelező, 3x minimum elélvez így. volt párszor olyan, higy a számba csurgat. 😀😀 69 is jó, olyankor szoktam neki szólni, hogy magára figyeljen, de amit élvez az a jó. általában mikor így élvez akkor bekapja, ez is ad meg egy kis pluszt hozzá. néha még remeg is. 😀😀
júl. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!