Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szexi a sörhas?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szexi a sörhas?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 3. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Benezted Bela
júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem, épp ellenkezőleg. Számomra a túlsúly az egyik legtaszítóbb külső vonás.
júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon szexi tud lenni egy zsírdisznó mikropénisszel igen... 🤣
júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ilyenkor legtöbben egy élete nincs ápolatlan mimózára gondolnak vagy egy trógar tanulatlan fogatlan félcsöves alkoholistára. Pedig nem egyenlő a kettő. Azt veszem észre manapság sok konvencionálisan vonzó férfinak van egy kis hasa. Nem a sörhas miatt lesznek szexik, de lehetnek szexik sörhassal is. Szerintem cuki mikor felcsúszik a póló és van egy pici has, de ehhez alapból vonzónak kell találnom a srácot.

Amúgy meg aki a legkisebb tökéletlenséget sem képes elfogadni egy férfin az rettentő gyerekes és felszínes. Ez utóbbi igaz fordítva is.

júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a sörhas közel sem egy "legkisebb tökéletlenség", de ha az is lenne, az ízlés szubjektív. Nehogy már azért legyen valaki gyerekes és felszínes, mert nem tud és nem szeretne mindenkihez vonzódni.
júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Sok rosszabb dolgot el tudok képzelni mint h van rajta mondjuk 5-10 kg felesleg magasságtól függően. Nekem mindig fontosabb volt az arca, meg h amúgy arányos legyen a felépítése.

Nem kell h mindenki tetsszen. De szért valljuk be sokan etalonnak veszik h ógörög márványszobor legyen egy pasi. Ezen az oldalon meg pláne, ahol 5-10 kg is már zsírdisznó mikropénisszel.

júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!