Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan, aki büdösen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki büdösen szereti a barátnőjét?

Figyelt kérdés

júl. 1. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a büdös? Volt már olyan, hogy este fürdött és másnap este fürdés előtt elkaptam. Ennyi még belefért.
júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyuri.
júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdezed, mert te igen? Vagy azért, mert nincs kedved fürdeni?
júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak különbségek.

Van néhány illat, amit az ember termel, és nagyon kellemes.

Viszont van jó sok szag, amit baktériumok termelnek egy koszos emberen, és igen utálatos.

júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Néha gerjedek attól ha érzem a csajom pina/popsi aromáját de nagyon hatar eset
júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Friss" büdösen is - nem fanyalgok, ha nyáron, vagy edzés után nem szappanillatú. Viszont az igénytelenséget nem szereti senki.
júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos de tuti nem én :D
júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Van az az egészséges "lányszag" amit szeretek. Én is volt már úgy hogy elkaptam őt sportolás után, de zuhanyzás előtt. Vagy például neki nagyon kellemes punciszaga van. Na most hogy ez a szag büdös lenne-e, én nem érzem annak. Inkább határozottan izgató.
júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!