Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom,rettenetesen izzadós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom,rettenetesen izzadós mert kövér,és még szív problémái is vannak. Ha szexre kerül a sor, elmegy tőle a gusztusom,ahogy folyik róla a verejték (patakokban). Mit csináljak?Annyira gusztustalannak tartom,hogy ránézni sincsen kedvem.

Figyelt kérdés
Próbáltam már vele együtt fogyózni, sétáltunk is, mindent megtettünk,és sikeresek fogytam, de ő nem hajlandó. Ilyenkor meg aztán test szaga van,meg minden, elég elviselni... Próbáltam mellé állni, kedvesen noszogatni, erőt adni neki,de hasztalanul. Tudja,hogy baj van a szívével, ennek ellenére üldögél egész nap a munka miatt, meg még utána is elég most már kimozdítani. Hagyjam el, vagy próbáljam még valahogy megoldani a helyzetet?
tegnapelőtt 12:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Hagyd el nem érdemes szenvedned ehhez tul rövid az élet. Inkább legyél boldog valaki mással jobb lesz az hidd el.
tegnapelőtt 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
31%

Klímát szereljetek fel!

Egészséges ember nem bírja ezt a meleget, nemhogy kövér.

tegnapelőtt 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
Te is el vagy hízva kérdező?
tegnapelőtt 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Pont azt írtam,hogy én lefogytam...
tegnapelőtt 13:33
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Fuss előle ha kanos, hogy csak akkor lesz szex ha elkap.


Szívesen.

tegnapelőtt 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akar szexelni. És futni, ő? bele is halna..egy sima gyaloglás közben lóg a nyelve meg le kell ülnie..
tegnapelőtt 13:35
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Te döntésed hogy vele vagy, mi oldjuk meg a problémát?
tegnapelőtt 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

Ez most burkoltan egy anti-incel kérdés akarna lenni? Csak mert még a sokkal kevesebb problémát belebegtető férfiakat is krokodilkönnyek nélkül szoktátok kukázni.

Az meg ahogy írsz róla… Elég kiábrándító a megnyilvánulásod.

tegnapelőtt 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
szerintem meg az kiábrándító,hogy fiatalember létére,hozzá sem ér a barátnőjéhez, és még ráadásul kövér is mint a tök és tenni sem akar érte,hogy a saját egészsége javuljon,vagy "tetszetősebb" legyen a másik számára. Köszi,de nem kérek abból,hogy fölém hajolva rám csöpög az izzadtság róla..nem izgulok ilyesmire.
tegnapelőtt 13:44
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

#9, „szerintem meg az kiábrándító,hogy fiatalember létére,hozzá sem ér a barátnőjéhez, és még ráadásul kövér is mint a tök és tenni sem akar érte,hogy a saját egészsége javuljon,vagy "tetszetősebb" legyen a másik számára. Köszi,de nem kérek abból,hogy fölém hajolva rám csöpög az izzadtság róla..nem izgulok ilyesmire.”

Te most tulajdonképpen ki vagy neki? A barátnője, testvére vagy az anyja? Egyre nehezebb eldönteni. 😅

tegnapelőtt 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!