Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám feldobni a masztur...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám feldobni a maszturbálást?

Figyelt kérdés
Lasan egy ève minden nap maszturbálok de már kezdem úni mivel tudnám feldobni.(19F)

jún. 30. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Azt csak egy lánnyal.
jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Vagy egy igazi férfival 🤔😉🤫🤭🤭
jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha valakivel csinalod. En srackent nagyon elvezem egyutt verni eloben. Annyi, hogy kell egy megfeleloen megbizhato haver aki nem akar tobbet hanem o is csak hokit.
jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Nehéz. Én mikor ilyen periódusomban voltam (napi 2-3 akár 4 maszti is), és már lelkileg is untam, fel se áll sokszor, csak vertem, akkor kezdtem el venni minden szart (műpunci, péniszgyűrű, sikosítók, stb). Pillanatnyilag hatott az újdonság varázsa, de aztán nagyon hamar elmúlt. Ami brutál jó volt és kielégítő, mikor egy este elmentem erotikus masszázsra, mert hiába vertem már ki, éreztem, hogy nem elégülök ki. Egy drága masszázsra mentem, és brutál jó volt, hogy a csaj foglalkozott a testemmel, én is fogdoshattam őt. Nem élveztem különösen nagyot, de lelkileg emlékszem, hogy nagyon jót tett. Neked is tudom ajánlani, jobb mint a prosti.
jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fleshligthal szoktam csinálni nagyon király :D
tegnapelőtt 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!