Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legtöbb vegyes házasság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb vegyes házasság azért születik, mert kiéhezett, csinos, nyugati hölgyek rákattannak egzotikus latin/arab/fekete férfiakra a nagyobb péniszük és pezsdítő szexuális teljesítményük miatt?

Figyelt kérdés

Néztem ezt az olasz-svájc eb focimeccset és van egy Ruben Vargas nevű fickó a svájciaknál (igazi német név), akinek az anyja svájci apja meg dominikai.

Elképzelésem sincs mit akarhatna egy gazdag elit svájci nő egy csóró közép-amerikai fickótól hacsak nem azt, hogy egy heves karibi utazás során megismerkedett és az életre szóló szexuális élménye miatt hozzá is ment feleségül majd Svájcba rángatta.


Elképzelhető, hogy ilyen nőknek tényleg csak egy nagy farok kell aki megdugja és bármely pasinak egy csapásra megváltozhat az élete, ha nagy farokkal jókor vagy jó helyen?


Ismertek olyan pasit aki a farkával alapozta meg a jólétét?



tegnapelőtt 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
A valóságban nem a farokméret számít.
tegnapelőtt 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
#1 Álmodban nem kispöcs
tegnapelőtt 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Arra esetleg nem is gondoltál, hogy nem a farka miatt, hanem mondjuk emberileg szerette meg és hozzáment feleségül?
tegnapelőtt 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
#3 Ja persze :D Csak szeretnéd ezt hinni
tegnapelőtt 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
#2: Az igyekszik ezzel visszavágni akinek tényleg kicsi, nekem szerencsére nem kell itt bizonygatnom a méreteimet. :)
tegnapelőtt 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
#5 Az a fura hogy nagyfarkú ilyet nem jelent ki hogy nem számít. Magadnak mondasz ellent
tegnapelőtt 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#4: nem hiszem, tudom. Tapasztalat.

Ugyan úgy, mint amikor egy magyar nő hozzámegy egy magyar férfihoz, vagy egy indiai nő hozzámegy egy indiai férfihoz. Ugyan úgy egy magyar (vagy bármilyen más nemzetiségű) nő hozzámehet bármi más nemzetiségű férfihoz, ha megismeri, és beleszeret. Vagy szerinted ez van ma 2024-ben, hogy minden csak a farkatok körül forog? A nők nem lehetnek szerelmesek? Nem mehetnek hozzá senkihez szerelemből? Vicc komolyan…

#3 voltam…

tegnapelőtt 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#6: Mert akinek nagy, az biztos benne, hogy csak ez számít? Nem tudom, én szeretném hinni, hogy nem azért jó velem egy nőnek mert vastag, hanem azért mert amúgy ügyes vagyok, figyelek rá stb... Sajnálom ha Neked az az egyetlen érdemed saját magad szerint, hogy nagy a farkad!
tegnapelőtt 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, csak azért, mert te a farokméret alapján ismerkedsz (nem szégyen a homoszexualitás/biszexualitás), más nőknek fontosak az olyan dolgok, mint személyiség, érdeklődések, hosszú távú tervek, kommunikáció és egyebek.

A kérdésedet viszont jelentettem, mert egyszerre vagy szexista és rasszista.

tegnapelőtt 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

"egzotikus latin/arab/fekete férfiakra"


Lehet, hogy egzotikusak, de a farka csak a feketéknek nagyobb mint az európaiaknak. Az araboknak pl biztos hogy kissebb, mint minden keleti népségnek, talán a latinok közt több a nagyfarkú, de nem olyan általanos mint a feketéknél.

Vagy azt hiszed minnél sötétebb a bőrszín, annál nagyobb a farok? Mert nem... 😄

tegnapelőtt 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!