Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők. Akik gumi nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Akik gumi nélkül szexelnek, ti hova szeretitek legjobban ha élvez a pasi? És miért oda?

Figyelt kérdés

jún. 29. 14:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10. És mégis van neki partnere, ez nekem elképesztő.
jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%

8as vagyok


Igen van es felfogja megerti. Mert ferfi es nem calami pocfej.

jún. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
12. Akkor minek vagy bárkivel is? Mégsem fogadod el a másik nemet. Ez olyan, mintha kényszerből lennél bárkivel is..
jún. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
33%

Igan marhara jo erzes h ha a sperma miatti tunetektol szemvedek napokig.

Mit nem lehet azon megerteni h ha beme elvez akkor napokig faj eget a huvelyem? Ha a boromreeg kiuteses leszek es viszket mint a veszedelem.

A parom felfogja h ez egy olyan problema amivel egyutt kell elni. Elfogadta.

Egyebkent a szex minosege nem a gumitol fugg hanem az intelligenciatol.

jún. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
40%

14. Nem állítottam. Ha éget hogy benned élvez el, akkor vizsgáltasd ki magad és ő is, és ne sírj. Felnőtt nő elmegy orvoshoz, nem sír a dolgokon.


Én meg az óvszerekre vagyok érzékeny, pedig nincs latex allergiám. Bennem nem mehet el, de rám igen. Sosem viszketek tole. Akkor valami az ő spermájával lehet nem oké.


Vegyél lakmusz papírt, nézd meg a ph-d, majd az övét is! 1500 Ft kb.

jún. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
18%

🤣 voltam orvosnal o allitotta fel a diagnozist. 2 ev szenvedes utan. Nem sirok nyugi csak jelzem h ilyen problema is lehet a hatterben.


Nem csak a parom hanem barmelyik ferfi spermajaval igy vagyok. Tokmindegy joska vagy pista se a boromre se bennem nem mehet el, a szamba sem.

jún. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#15 tehát az normális hogy te érzékeny vagy az óvszerre, de más nem lehet érzékeny a spermára? ezernyi allergia és érzékenység van a világon
jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
57%

17. Nem ezt mondtam. Dr azt is mondta hogy undorodik is tőle. Nekem ez a furcsa, ennyi.


Én ha szerelmes vagyok, a számba is elmehet a párom. Biztos velem van a baj..

jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Aham szoval ami kellemetlen szamomra azt szeressem?


Nem undorodok tole egyszeruen nem szeretem mert faj es kellemetlen, viszekt, eget.

jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19. Értem, értem!


Sajnálom!

jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!