Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony lányoknak is kevés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony lányoknak is kevés az átlagos 15cm?

Figyelt kérdés
jún. 29. 12:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
Igen, az átlag minden lánynak kevés.
jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
Vékonyabb vagyok, 168/55, és szeretem, ha rendesen kitölt. Az meg picivel az átlag felett van, ami kitölt.
jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Az mennyit jelent? #12 18cm?
jún. 29. 14:18
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki a nagyobbat szereti, max ha beleszeret valakibe képes a kompromisszumokra. Egyébként meg épp hogy a ducibb csajok szűkebbek. Legalábbis eddig ez a tapasztalat. Volt olyan 150 centi körüli 40 kilós huszinéves csaj akinek a csuklóm felment.
jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%

10# "Az átlagos nem egyenlő az ideálissal.


Saját tapasztalat 15cm hosszú 15cm körbe"- A 15 cm körméret hol számít átlagosnak? -csak mert a my.size óvszergyártónál a legnagyobb mért a 72-es ami 16-17 cm körméretű péniszre felel meg az eggyel kisebb a 69-es méret ami 15 cm körméret és az átlag körméretet 53-as méretben határozzák meg. Szerintem a 15 cm pont ideális méret "vastagságra".

jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést, a testesebb lányok szerinted csak "megelégszenek" vele mert nem jut más, vagy mire akarsz kilyukadni? :D

Egy nő hüvelyének hosszát és befogadóképességét nem a súlya határozza meg.

33N

jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Te meg gondolom arra akarsz kilyukadni hogy ez egy szánalmas méret? Mert nem 18-19cm lett?
jún. 29. 19:57
 18/18 anonim ***** válasza:

Én nem akartam semmire kilyukadni, Te írtad, hogy kevés, ezért vittem tovább ezt a vonalat, én egy szóval sem mondtam hogy kevés vagy szánalmas.

Számomra 15-16 teljesen optimális, de én nem vagyok vékony lány,azért nem is a kérdésre válaszoltam :)

jún. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!