Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Őszintén, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Őszintén, miért engeditek popsiba?

Figyelt kérdés

A férfi élvez, ti kínlódtok.

Miért csináljátok?



jún. 28. 20:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%

Képzeld el, baromi sok idegvégződés van ott is, és tudjuk élvezni popsiba is!

Óvatosan kell, sok előkészületet igényel, tényleg baromira be kell hozzá indulni, és kell egy megfelelő türelmes férfi aki nem 2 perc alatt akarja betömködni a farkát. Ha a te partnerid kínlódásnak élték meg az azért volt mert nem figyeltél kellően rájuk!

33N

jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
29%
Mert sok ő szereti ha be van tömve a kakilója.
jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
40%
A melegek miért csinálják?
jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%
Ém speciel soha nem próbáltam és nem is fogom
jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%
A nők többsége utálja és soha, egy másik részük so-so, de inkább csak a pasija kedvébe akar járni, de biz' bármilyen hihetetlen neked vannak akik kedvelik (akár rendszeresen is). Ha te nem akarod csinálni pajtás akkor ne csináld, senki sem kényszerít rá.
jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
Én sem kínlódom, kifejezetten szeretem. És ráadásul sokszor vastagabbat kaksizom, mint egy átlagos répa. Szóval ez a szétfeszíti, fáj tényleg csak akkor fordulhat elő, ha nem kaptam elég szeretést előtte.
jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen másfajta ingerlés ér popsiban úgy, hogy közbe simizem a csiklóm.

Időnként pont erre vágyom.

jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%
15: én vagyok biztos abban, hogy a nők többsége utálja és soha - nehéz erről statisztikát csinálni, de az biztos, hogy sok olyan nő van, aki kimondottan imádja, nekem is volt ilyenekhez szerencsém férfiként.
jún. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
42%

#7

1.léteznek előkészületek

2.léteznek el lazító síkosítók

3.nincs vele kinlódás ha a szükséges egészséges előkészületek megvannak hozzá

4.minimális kockázata sincs a terhességnek

5.valakit jobban izgat egy ilyen mint hagyományos módon

6.anál után is érdemes higiénia tisztítást elvégezni hogy ne legyen semmi "kellemetlen baleset", ami miatt ettől még jobban teljesen 'tisztának' érezheti magát.

7.utána teljesen kényelmesen érezheti magát.


Sorolhatnám még de nem tudok többet hirtelen.

Nőként tapasztalatokat írtam..

jún. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Nekem ne mondja senki, hogy a nőnek nem egy kínszenvedés, ahogy szétfeszíti a végbélnyílását egy pénisz, ami aztán ki-be kezd mozogni"


Nekem ne mondja senki, hogy valakinek nem kínszenvedés musicelt hallgatni. Nekem ne mondja senki, hogy valaki nincs rosszul már a szagától is a sárgaborsó főzeléknek.

jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!