Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit gondoltok a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok a nagy farkukkal hencegő pasikról?

Figyelt kérdés
jún. 28. 07:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#10 Visszautasítások előtt nem voltam komplexusos. Oknak van okozata is. Bár nem tudom fel tudod-e fogni ezt.
jún. 28. 08:21
 12/21 anonim ***** válasza:
Aki fenceg a pénzel, a farkával/mellével, kocsijával stb az valamit kompenzál. Nem vagyok pszichológus nem tudom és nem is akarom megfejteni ez kinél hogy alakult ki. Kezeltesse magát az illető. De ettől még az ugrik be akkor is
jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, a 14cm amúgy nem “bébirépa” egy átlagos méret, valószínűleg nem ezért kaptad a visszautasítást.

Bébirépa= orcseppes üveg méret állva

jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Akkor 12 cm sem az ?:)
jún. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

11

Ez az arcoskodó szöveg szerinted intelligens? Szánalmas lúzer vagy...

jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15


Ez sima önsajnáltatás

jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem is a komplexusos kép ugrik be
jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Pont semmit.
jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Aztán van a csodálkozás,mikor sokan azt hiszik,hogy csak hencegés megy.😂

Volt nem egy kettő ilyen hölgy, jött a na persze,meg csak kamu, aztán volt aki egyenesen azt mondta én ezt nem teszem be neki sehová sem.🤣😂

jún. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
azért a hencegéssel annyit el ér a férfi, hogy egyszer minden nő ki akarja próbálni a farkát, aztán lehet csalódik a nő, de egyszer legalább szexelt a férfivel.
jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!