Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak többsége nem szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége nem szeret csókolózni párjával, miután az orálisan kielégítette. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kérlek a válasz mellé írjatok kort, és nemet is.
jún. 28. 07:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

Nekem ezzel semmi bajom. Utána is ugyan olyan szívesen csókolom a párom, mint előtte. Szerintem nincsen ebben semmi… Közben nem a szájában tartogatja a spermát, ráadásul belőlem jött. Én sosem értettem ezt a felfogást…

31F

jún. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

Az én férjem kifejezetten szereti.

31N

jún. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Velem szívesen smárol a párom utána is, sőt sokszor smárolásnál átadom ami a számban maradt.

22L

U.i.: Ne egyetek sok sajtot srácok

jún. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
1-es de gondold végig, mert az nagyon b*zis ha úgy csókol meg hogy előtte egy pénisz volt a szájában
jún. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Engem az ilyesmi valahogy nem taszított soha, de az orális szex kapcsán már vannak aggályaim, hogy szeretném-e egyáltalán.


F

jún. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi baj vele.
jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#4 mi az, hogy b*zis?? 🤣🤣 Elég érdekesen látod a dolgokat…
jún. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#5: Megkérdezhetem hogy miért?
jún. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

#7: Pont erre gondoltam én is.

Egyre többször látok olyat itt az oldalon, hogy valamire mindjárt ráfogják hogy b*zis... Például hogy az a heteró férfi aki szereti az anális szexet a párjával az b*zi, most meg ez... Nincs ezekben a dolgokban semmi b*zis ha nővel csinálja őket egy férfi!

A 2-es voltam

jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8


Rossz emlékeim/élményeim vannak amit nem tudok a szőnyeg alá söpörni és úgy tenni, mintha meg nem történt volna.


#5 voltam.

jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!