Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a szexuális fantáziáról, hogy a pasi egyik kezében a cigi, a másikban az ital, a nő pedig rajta lovagol?

Figyelt kérdés

Egy srác mondta nekem még régen, hogy ő ezt akarja kipróbálni. Amúgy volt barátnője, de úgy tűnik, nem sikerült ezt összehozni.


Nektek tetszik a dolog?


jún. 27. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

22L

jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Vicces cigivel isteni! 😁
jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ebben nincs semmi extra, de azért itallal engem is megkínálhatna közben.

26/L

jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Gyerekes, nevettséges, fantáziátlan.
jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas ha valaki ettől gondolja magát menőnek. Kivéve... ha alapból olyan kisugárzása van. Ugyebár nem mindegy hogy az italába egy James Bond kisugárzású Férfi kóstol bele szex közben, vagy az átlagjóska balf.sz aki azt hiszi ettől lesz menő.
jún. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De alapesetben nem szexelsz olyannal, aki a szemedben egy átlagjóska balfasz.
jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem jön be
jún. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi extra. Ha nem is lovagolás volt így, hanem szoptam közben, de olyan volt többször, hogy valamelyikünk pl cigizett valamilyen szex közben.
jún. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!