Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Herekínzást kedvelő pasik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Herekínzást kedvelő pasik?

Figyelt kérdés
Gyakran találkozom ezzel a fétissel az oldalon, és arra vagyok kíváncsi, hogy akit ez izgat, az valóban aktívan műveli a fétist, vagy esetleg még nem is volt benne része, és csak fantázia? Miért kedvelik ezt sokan, akár fantázia, akár valódi "játszadozás" formájában? Nők véleménye is érdekel.

jún. 27. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

A here a ferfi testen, talán a legérzékenyebb pont. Ha megrúgják, iszonyatosan tud fájhat. Annak idején elmesélt a volt osztályfőnököm egy történetet az ő idejéből, ahol az osztály legnépszerűbb srácának a heréit valahogy megrúgták. Ő meg nem mert szólni, aztán kialakult nála valami betegség emiatt, és belehalt.

Ezen kívül az egyik legfontosabb szerv is, hiszen a spermiumok, tesztoszteron ott termelődnek.


Ma most, aki ezek után kínoztatni akarja, az nem normális. Menekülj, ha ilyennel találkozol.

jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

A női dominancia, ami sokaknak tetszik benne. Egy nő is lehet irányító, erős, domináns, főleg ez így egy szub férfi szemében kész főnyeremény (lenne).

Esetleg van, aki összekapcsolja a lábfétissel is.

jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem muszáj annyira extrém dolgokra gondolni, mint amikre egyesek gondolnak. Szerintem ami izgató benne (izgatóbb, mint ha pl. bármely más testrészeden okoznak fájdalmat), az az, hogy a nemi szervekre irányul a "játék". Ez egyben a férfi legérzékenyebb pontja, így nagyon kicsi erőkifejtéssel is nagy fájdalom okozható, ez megalázó is lehet egyben. Szó szerint egy jól sikerült legyintéstől is csillagokat lehet látni. Ilyen kisebb "kínzásokat" azért nem tartok túl ijesztőnek és veszélyesnek, de bőven megteszi a hatását. A herék egyáltalán nem olyan sérülékenyek, mint amennyire érzékenyek. Nyilván láttam már nagyon durva dolgokat, mint pl tűvel szúrkálás vagy heréken ugrálás, ez tényleg nagyon extrém és nehezen érthető, hogy miért csinálják. Sokan egyébként csak fantáziálnak róla, de eszükbe sem jutna kipróbálni.
jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Izgat hogy a gyenge női nem egy kissebb szorítással hatalmas fájdalmat tud okozni az erősebb nemnek ott a kis félelem hogy mekkorát fog szorítani vagy ütni úgy hogy neki nem nagy erőfeszítés csak kis játszadozás. Inkább fantázia, de azért éltem már meg fájalmakat is persze normális keretek között pacskolás szorongatás ilyenek nekem elég ez és izgató hogy uralkodik felettem a másik és azt csinál amit akar, ettől függetlenül nem vagyok sub nem vagyok tele fétisekkel csak ez izgat így lettem összerakva F
júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bedrik ***** válasza:
63%

A herék rendkívül erősek és jól regenerálódnak. Ezt 30 év viszonylatában mondom saját tapasztalat alapján. A kezdeti érzékenység idővel elmúlik.


1 es; belehalni herekínzásba nem lehet, még akkor sem, ha utána egy ideig véres ondó ürül...

júl. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Én a hétvégén ellátogattam egy domina stúdiójához. Pont herekínzásos forgatásra készültek, de a kamerásnak el kellett mennie. A kezembe nyomták a kamerát, hogy akkor tegyem hasznossá magamat én, ha már úgyis itt vagyok.

Valami házi szerkezettel palacsintává préselte a delikvens heréit, a péniszébe meg csövet dugott fel...

Egész filmezés alatt rosszul voltam, figyelnem kellett hogy el ne ejtsem a kamerát. A jóember meg a szemem láttára elélvezett a végén ettől! El se hittem volna, ha más meséli, de ezek szerint ilyen is van.

júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Régen izgat, érdekel, mert a teljes kiszolgáltatottságot jelenti számomra. Azonban hiába verték már minden porcikámat hurkásra, ezt valamiért nem nagyon vállalták az eddigi partnereim.

Igaz, egyik sem pénzes volt, és nem mindegyik volt valós kapcsolat, hiszen néhánnyal csak játszani jöttünk össze. Szóval egyelőre bakancslistás a dolog, de nem adom fel.

júl. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7.: Az a domina téged is biztos szivesen elvállal :)

(6os voltam)

júl. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!