Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A valóságban a szex mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban a szex mennyire hasonlít a szexvideókban látottakra?

Figyelt kérdés

Idősebb nő vagyok nem voltam még férfivel de nemrég egy férfi szexkapcsolatot akart velem én többet mikor megtudta hogy szűz vagyok már szexet se akart. Azóta néztem pár szexvideót ha ciki ha nem. Nem félek a dologtól, itt jelentkezőt nem szeretnék 😅 viszont nem tudom tényleg ilyen a valóságban, a nők mindig nyögnek?😆

Csak hogy fel tudjak készülni lelkileg ha lesz még valaki aki bejön és össze is jönne vele a dolog..ja meg milyen pózban kell lenni? Normális szerelmespár esetében😄 köszi


jún. 26. 18:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#20 már ne haragudj, de eddig még nem is masztiztál, a szex egyáltalán nem érdekek, de aztán mégis napi szinten mehetne szerinted, mikor tulajdonképpen azt se tudod, mi az.


Mielőtt ilyen kijelentéseket teszel, inkább tapasztald ki mi az, amit szeretsz a szexben, szereted-e egyáltalán stb.

jún. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
De rá vágyom...áh milyen előítéletes mindenki...
jún. 28. 14:45
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha vágytál volna rá, ennyi idő alatt már megoldottad volna.

Olyan meg nincs egy normális homronokkal rendelkező embernél, hogy más kötött le. Aki egészséges, az húsz éves korában minden pillanatban szexelni akar.

jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Elámulok, hogy mennyi nyálcsorgató "tanár" fiúka van itt aki beveszi ezt az ostotba kitalált sztorit.

Átlag szellemi színvonal a küszöb alatt van...

jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Én meg ámulok h mennyi fura válasz érkezett...neki nem kellettem miután megtudta h ő lenne az első, ja mert nem akartam becsapni nyilván csendben maradhattam vna aztán vagy rájön magától vagy nem, az meg hogy 20 évesen mért nem vágytam rá nem tartozik másra csak a leendő társamra ha lesz...
jún. 28. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!