Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszerben szopni? Gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerben szopni? Gyakran fordul elő, hogy lányok úgy szopják le a párjukat, hogy a farkám óvszer van?

Figyelt kérdés
Velem ez van. Egy olyan csajjal kavarok, aki csak gumiban orálozik. Nagyon jól csinálja jól is esik, de nekem ez nagyon fura. Fiúk, ütköztetek ilyenbe? Lányok, akik gumiban oráloznak, titeket mi tart vissza a gumi nélküli szopásban? Jobb szeretek bareback szexelni, de elfogadom, ha egy lány nem akar tablettát szedni. Orálnál túlzásnak érzem a gumit.

jún. 26. 12:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnak écesek lenni
jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
Én 30 éves vagyok de még soha az életben nem jutott ilyen az eszembe hogy óvszerben szopjak le valakit. Sőt én még csak nem is szexeltem soha óvszerrel, amikor fiatal voltam fogamzásgátlót szedtem, most pedig már nem védekezünk mert nem baj ha jön a baba. Viszont már nem lepődöm meg semmin, a barátnőim abszolút ellenzik az orális szexet, még engem néznek ufónak hogy nálunk a férjemmel ez teljesen természetes. Biztos én vagyok a maradi de ettől az óvszerben szopástól kiégett most az agyam XD Szerintem ha ilyet mondanék a férjemnek orális szex előtt hogy húzzon fel egy óvszert akkor beutaltatna a pszichiátriára XD
jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Hát mondjuk a hpv csúnya dolgokat tud okozni a szajban is. Szóval ha mondjuk köztudott rólad, hogy fél vármegyét vegig kefélted, akkor annyira nem hülyeség.
jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
16%

Abból a nőből nem kérek, köszönöm.

Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy ha telibe folpackozod a puncidat, kinyallak, egyébként nem.

jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
11%
12# ne törődj vele, legalább te igazi NŐ vagy.... ilyenből kellene sok 👍
jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
32%
Neme tudom, ha jól számolom, majdnem 20 csaj szájában járt már a farkam (sok ebből csak szopás volt), de soha fel sem merült, hogy gumiban szopjon... Ha mégis felmerült volna, akkor inkább visszahúztam volna a gatyát, és kiverem otthon magamnak.
jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nagyon régen oráloztam úgy hogy gumi volt rajta, én nem szeretem úgy.
jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%
Be nem tudnám venni azt a gumiszagú, síkos izét a számba. Kezdjük ott, hogy én csak azt kényeztetem szájjal, akit szeretek és egy ideje minimum a barátom. Ha viszont már ez fennáll, akkor minek is rá a gumi. Úgy értem, ha undorodnék tőle, akkor ráhúznám a gumit. De ha undorodom tőle, akkor miért csinálom? Az egész furi
jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Orális szexszel is lehet STD-t kapni
jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ovszerben nem szopok
jún. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!